ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فیلترینگ شکست خورده تلگرام
تکنولوژی

تلگرام تایید کرد: سرویس پولی پریمیوم در ماه جاری میلادی از راه می‌رسد

پس از انتشار شایعات فراوان، بالاخره بنیانگذار و مدیرعامل تلگرام، «پاول دورف» از عرضه سرویس پولی «تلگرام پریمیوم» خبر داد. این سرویس در ماه جاری میلادی از راه می‌رسد. پاول دورف در کانال رسمی‌اش در ...

پس از انتشار شایعات فراوان، بالاخره بنیانگذار و مدیرعامل تلگرام، «پاول دورف» از عرضه سرویس پولی «تلگرام پریمیوم» خبر داد. این سرویس در ماه جاری میلادی از راه می‌رسد.

پاول دورف در کانال رسمی‌اش در تلگرام چنین موضوعی را اعلام کرده و گفته کاربران سرویس پریمیوم به قابلیت‌های جدید و همچنین سرعت و منابع بالاتر دست پیدا می‌کنند. البته عرضه این سرویس به معنای پولی شدن قابلیت‌های کنونی نیست و کاربران همچنان به تمام ویژگی‌های کنونی این پیام‌رسان به صورت رایگان دسترسی خواهند داشت.

به گفته دورف، نه تنها قابلیت‌های کنونی برای کاربران رایگان باقی می‌مانند، بلکه این پیام‌رسان به عرضه ویژگی‌های جدید برای آن هم ادامه می‌دهد. علاوه بر این، اگر یک کاربر رایگان با یک کاربر پریمیوم در ارتباط باشد، می‌تواند بخشی از قابلیت‌های این سرویس را بدون پرداخت هزینه تجربه کند.

تلگرام پریمیوم

ویژگی‌ها و قیمت احتمالی تلگرام پریمیوم

اگرچه پاول دورف اشاره‌ دقیقی به قابلیت‌ها و همچنین قیمت این سرویس تلگرام نکرده، اما همین چند روز پیش بود که یک اسکرین‌شات از این سرویس به اینترنت راه پیدا کرد. طبق این اسکرین‌شات، کاربران سرویس پریمیوم به قابلیت‌های زیر دست پیدا می‌کنند:

  • کاهش محدودیت‌ها در زمینه عضویت در کانال‌ها و پین کردن چت‌ها
  • افزایش حجم آپلود از 2 به 4 گیگابایت
  • سرعت دانلود بالاتر
  • مدیریت چت پیشرفته
  • حذف تبلیغات
  • واکنش‌های منحصر به‌فرد
  • استیکرهای پریمیوم
  • نشان پروفایل

با توجه به اینکه دورف گفته کاربران نسخه رایگان می‌توانند بطور غیرمستقیم برخی قابلیت‌های سرویس پریمیوم را تجربه کنند، این افراد قادر به مشاهده استیکرهای پریمیوم خواهند بود و همچنین می‌توانند فایل‌های با حجم بالای 2 گیگابایت را هم دانلود کنند.

مدیرعامل تلگرام اشاره‌ای به قیمت این سرویس نکرده، اما شایعات می‌گویند این پیام‌رسان برای سرویس پریمیوم از کاربران ماهانه 4.99 دلار هزینه می‌گیرد. این قیمت می‌تواند بخشی از هزینه‌های تلگرام را تامین کند.

در نهایت پاول دورف گفته تجربه انتشار تبلیغات در کانال‌های عمومی بیش از انتظار موفقیت‌آمیز بوده است. با این حال به اعتقاد وی، درآمدزایی این پیام‌رسان باید از سمت کاربران و نه تبلیغ‌دهندگان صورت بگیرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی