شرایط ثبت نام  وانت کلوت مکث موتور با پیش پرداخت 250 میلیون تومانی اعلام شد؛ تیر 1401

شرایط ثبت نام وانت کلوت مکث موتور با پیش پرداخت 250 میلیون تومانی اعلام شد؛ تیر 1401

پیکاپ کلوت که توسط شرکت مکث‌موتور به بازار عرضه می‌شود در حال حاضر از قیمت 987 میلیون تومان برخوردار بوده و شرایط فروش آن باز است.

در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم به طرح‌های فروش این پیکاپ:

طرح فروش پیکاپ کلوت مکث موتور [به روز رسانی] - تیر ۱۴۰۱

مکث موتور شرایط فروش ویژه پیکاپ کلوت را اعلام کرد. در این طرح علاقمندان، تنها با پیش‌پرداخت 250 میلیون تومان امکان ثبت‌نام این خودرو را با قیمت قطعی دارند. بر این اساس متقاضیان می‌توانند روز دوشنبه مورخ 06/04/1401 از ساعت 10:00 با مراجعه به وبسایت رسمی مکث موتور، درخواست خود را برای خرید کلوت دنده دستی با موعد تحویل 90 روزه ثبت نمایند. در این طرح داغ، ثبت نام حضوری نیز امکان‌پذیر بوده و متقاضیان از روز چهارشنبه 1 تیرماه با مراجعه به نمایندگی‌های مکث موتور در سراسر کشور می‌‌توانند درخواست خود را ثبت کنند.

جدیدترین طرح فروش پیکاپ کلوت مکث موتور [به روز رسانی] - خرداد ۱۴۰۱

قفل دیفرانسیل عقب مکانیکی، سیستم تعلیق کارآمد (جلو از نوع جناغی دوبل و در عقب از نوع فنر تخت)، محفظه بار مجهز به پوشش ضدخش، کنترل پایداری الکتریکی، تنظیم برقی صندلی راننده، کنترلگر‌‌‌های چندمنظوره فرمان و ورود بدون کلید از دیگر امکانات این خودروست.

در این طرح کلوت با قیمت کلی 987 میلیون تومان پیش‌پرداخت 493 میلیون و 500 هزار تومانی عرضه می‌شود و مابقی مبلغ در زمان صدور دعوتنامه دریافت خواهد شد.

شرایط فروش جدید پیکاپ کلوت مکث موتور [به روز رسانی] - اسفند ۱۴۰۰

شرایط فروش پیکاپ کلوت از فردا سه شنبه ۱۷ اسفندماه دور دوم پیش فروش این خودرو آغاز می شود. پیکاپ کلوت در رنگ های سفید، مشکی و نوک مدادی قابل سفارش است و قیمت قطعی در نظر گرفته شده برای آن 839 میلیون تومان اعلام شده است.

پیش پرداخت لازم برای ثبت سفارش 400 میلیون تومان است و الباقی مبلغ در زمان ارسال دعوتنامه اخذ خواهد شد و خودرو ظرف 90 روز کاری با مدل 1401 تحویل داده می شود.

طرح جدید فروش پیکاپ کلوت [به روز رسانی] - اسفند 1400

دومین طرح فروش مکث موتور برای پیکاپ کلوت با مدل 1400 و با موعد تحویل 30 روز کاری اعلام شد.

قیمت این خودرو در طرح جدید 839 میلیون تومان تعیین شده که نسبت به دوره اول 40 میلیون‌تومان افزایش داشته در حالی که قیمت این خودرو در بازار‌ آزاد بیش از یک میلیارد تومان است.

‌متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت این شرکت به نشانی maxmotorco.com مراجعه کنند.

شرایط فروش وانت کلوت مکث موتور با قیمت 799 میلیون تومان اعلام شد [به روز رسانی] - آذر 1400

شرکت مکث موتور اعلام کرد که از دوشنبه پیش فروش پیکاپ کلوت را با قیمت ۷۹۹ میلیون تومان٬ در سایت خود آغاز خواهد کرد. این وانت به لطف بهره مندی از موتور توربو میتسوبیشی و شاسی مستقل از عملکرد نسبتا مناسبی در زمینه آفرود برخوردار است.

به این ترتیب متقاضیان خرید پیکاپ کلوت می‌توانند از روز دوشنبه ۸ آذر ماه ساعت ۱۰ صبح به سایت مکث موتور به نشانی maxmotorco.com مراجعه کرده و با پرداخت مبلغ ۷۹۹ میلیون تومان نسبت به پیش خرید این خودرو اقدام کنند. پس از گذشت ۳۰ روز کاری این خودرو به دست متقاضیان خرید آن خواهد رسید.

امکانات رفاهی وانت کلوت

کلوت در نسخه دو دیفرانسیل دو کابین مجهز به قوای محرکه ۲.۴ لیتری توربوشارژ میتسوبیشی در رنگ‌های سفید، مشکی، نقره ای و آبی کربنی در دسترس علاقه‌مندان خواهد بود.

در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر نخستین طرح پیش فروش پیکاپ کلوت مکث موتور:

فروش پیکاپ کلوت

با توجه به بهای ۷۹۹ میلیون تومانی کلوت این پیکاپ مستقیما به نبرد با جک T8 کرمان موتور رفته و به رقیبی برای امثال وانت فوتون تونلند ایران خودرو دیزل و محصولاتی نظیر آسنا آمیکو و کاپرا بهمن موتور و حتی وانت یوآز سروش دیزل مبدل خواهد شد، درحالی که از حیث مشخصات فنی پیشرانه نسبت به اکثر این خودروها برتری محسوسی دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پیکاپ کلوت می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.