ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

خودرو

ثبت نام ایران خودرو 1401: فروش هایما S7 و S5 با قیمت جدید

اعلامیه‌های فروش: آغاز طرح فروش فوق العاده ۵ محصول ایران خودرو- اردیبهشت 1401 لیست قیمت جدید کارخانه‌ای محصولات ایران‌خودرو - اردیبهشت1401 آغاز پیش‌فروش ۴ محصول ایران‌خودرو از امروز - اردیبهشت 1401 طرح جدید پیش فروش ...

اعلامیه‌های فروش:

وضعیت کلی بازار خودروی کشور:‌ آشفتگی بازار خودرو از مشخصات مهم سالهای اخیر است که بی‌ارتباط با وضعیت تولید شرکت‌های خودروساز نیست. نوسانات نرخ ارز در سه ماهه پایانی سال ٩۶، خروج آمریکا از برجام و وعده بازگشت تحریم‌ها در اردیبهشت ٩٧، به کاهش تحرک در خطوط تولید خودروسازان انجامید تا آنجا که تعداد خودروهای تولیدی در سال گذشته در مقایسه با سال ٩۶ کاهش قابل توجهی یافت.

بخشنامه جدید فروش فوری و پیش فروش ایران خودرو [به روز رسانی]- شهریور 1401

به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگی‌های مجاز میرساند شرایط پیش فروش و فروش فوری با قرعه کشی برخی از محصولات شرکت ایران خودرو با موعد تحویل (حداکثر یکساله) به شرح ذیل اعلام می‌گردد. متقاضیانی که در قرعه کشی‌های قبلی خودروسازان انتخاب نشده‌اند، می‌توانند در این طرح با شرایط ذیل ثبت نام نمایند.
آغاز طرح : چهارشنبه 1401/06/16 به مدت 72 ساعتمحدودیت: تمامی محدودیت های قبلی اعمال می‌شودسایت ثبت نام: sale.iranecar.com

پیش فروش محصولات ایران خودرو

نام محصولپیش پرداخترنگ
تارا دستی118.000.000آبی رویال - آبی کبود - خاکستری - مشکی آبنوس - نقره ای
تارا اتوماتیک166.000.000آبی رویال - آبی کبود - خاکستری - مشکی آبنوس - نقره ای
دنا پلاس توربو دستی
144.500.000خاکستری - سفید - مشکی
دنا پلاس توربو اتوماتیک
159.500.000خاکستری - سفید - مشکی - نقره ای

فروش فوری هایما S7 و S5 با قیمت جدید [به روز رسانی] - مرداد 1401

شرکت ایران خودرو طرح فروش نقدی فوری خانواده هایما (بدون قرعه کشی) با موعد تحویل 30 روزه را با شرایط جدول ذیل ارائه می‌نماید:
زمان شروع این طرح از ساعت 9 صبح روز شنبه مورخ 1401/05/29 بوده و تا تکمیل ظرفیت و حداکثر تا مورخ 1401/05/31 ادامه خواهد داشت.
به هر کد ملی فقط سک دستگاه خودرو تعلق میگیرد. ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود. سند خودروهای واگذاری شده از طریق این بخشنامه در رهن نیست. برای دریافت کد کاربری و کلمه عبور، لازم است شماره تلفن و شماره شبای معرفی شده باید به نام فرد متقاضی باشد. بدیهی است تبعات ناشی از عدم اعلام شماره شبا و تلفن همراه صحیح، بر عهده متقاضی است.

حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکت‌های ایران خودرو و سایر خودروسازان 48 ماه است. ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک انتظامی فعال (نصب بر روی خودروهای سواری با کاربری شخصی) ممنوع بوده، همچنین ارائه گواهینامه رانندگی حداقل پایه سوم معتبر (عدم انقضای تاریخ اعتبار) الزامی است.

شرایط پیش‌فروش محصولات ایران خودرو در طرح جدید [به روز رسانی] - تیر ۱۴۰۱

در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در تاریخ 1400/08/24 از سوی مجلس شورای اسلامی امکان ثبت نام برای مادرانی که فرزند دوم و مابعد آن‌ها پس از تاریخ قانون مذکور متولد شده اند، در برخی محصولات ایران خودرو از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو فراهم شده است.
در صورتیکه تعداد متقاضیان مشمول در این بخشنامه، بیش از ظرفیت شرایط فروش باشد، اولویت با مادرانی است که در دو سال قبل خودرویی دریافت نکرده باشند. در هر صورت اگر تعداد متقاضیان بیشتر از 50 درصد خودرو‌ها باشد، تخصیص خودرو در قالب قرعه کشی صورت می‌پذیرد و در غیر این صورت، برای همه مادران مشمول که شرایط آن‌ها به تایید سازمان‌های ذیربط برسند، امکان واریز وجه میسر خواهد شد.
همچنین به اطلاع می‌رساند اطلاعات منتخبین در طرح مذکور به سازمان ثبت احوال ارسال می‌گردد، تا پس از شناسایی مادران حائز شرایط، امکان واریز وجه برای ایشان میسر شود.
تاریخ شروع و مهلت ثبت نام:
طرح پیش فروش عادی با موعد تحویل حداکثر 12 ماهه (برخی محصولات شرکت ایران خودرو) در صورت لزوم با روش قرعه کشی و مطابق جدول ذیل از روز شنبه 1401/04/25 شروع و به مدت 72 ساعت ادامه خواهد داشت.

همچنین شرایط پیش فروش برخی از محصولات شرکت ایران خودرو با موعد تحویل (حداکثر 12 ماهه) به این شرح اعلام می‌شود.متقاضیانی که در قرعه کشی‌های قبلی خودروسازان انتخاب نشده اند، می‌توانند در این طرح با شرایط ذیل ثبت نام کنند. در این طرح قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.

طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو (بدون قرعه کشی) [به روز‌ رسانی] - تیر 1401

طرح پیش فروش بدون قرعه کشی محصولات ایران خودرو از روز دوشنبه آغاز خواهد شد. زمان فعالسازی طرح از ساعت 10 روز دوشنبه مورخ 1401/04/06 خواهد بود و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.
از جمله محدودیت‌های این شرایط فروش داشتن گواهینامه و نداشتن پلاک فعال است. همچنین متقاضی باید در هنگام واریز وجه، از کارتهای بانکی متعلق به نام خود استفاده نماید.

آغاز طرح فروش فوق العاده ۵ محصول ایران خودرو از فردا [به روز رسانی]- اردیبهشت1401

طرح فروش فوق العاده ۵ محصول ایران خودرو با موعد تحویل سه ماهه از فردا ۱۱ اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد

طرح فروش فوق العاده 5 محصول ایران خودرو با موعد تحویل سه ماهه از فردا یک شنبه 11 اردیبهشت ماه آغاز و تا روز 5 شنبه مورخ 15 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

برندگان و منتخبین طرح های قبلی که موفق به واریز وجه نشده اند نیز می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو نسبت به ثبت نام اقدام کنند. البته قبل از قرعه کشی متقاضی هیچ گونه وجهی واریز نخواهد کرد.

ثبت نام ایران خودرو اردیبهشت 1401

لیست قیمت جدید کارخانه ای محصولات ایران خودرو [به روز رسانی]- اردیبهشت1401

لیست قیمت جدید کارخانه ای محصولات ایران خودرو ویژه اردیبهشت ماه 1401 از سوی این شرکت ابلاغ شد.

محصولاتی که در لیست ذیل قرار ندارند، در این ماه عرضه نخواهند شد.

آغاز پیش‌فروش ۴ محصول ایران‌خودرو از امروز [به روز رسانی]- فروردین 1401

گروه صنعتی ایران‌خودرو در دومین طرح پیش‌فروش یکساله محصولات خود در سال جدید و همزمان با پنجمین طرح حمایت قانون خانواده چهار محصول خود را عرضه کرده است. این طرح از امروز ششم اردیبهشت ماه به مرحله اجرا در آمده و تا پایان روز پنجشنبه (۸ اردیبهشت) ادامه داشته و طبق روال قرعه‌کشی آن شنبه هفته آتی (۱۰ اردیبهشت) برگزار می‌شود.

در ادامه روند اجرای طرح‌های فروش در سه‌شنبه‌های ایران‌خودرو، این هفته که هفدهمین طرح پیش‌فروش یکساله ایران‌خودرو و دومین مرحله آن در سال ۱۴۰۱ است، چهار محصول این گروه خودروسازی عرضه شده است؛ این در حالیست که همزمان با این طرح، دومین طرح حمایتی پیش‌فروش محصولات این گروه خودروسازی (و در مجموع پنجمین طرح حمایتی ایران‌خودرو از قانون مذکور) برای اختصاص خودرو به مادران دارای دو فرزند و بیشتر اجرا می‌شود.

آخرین طرح پیش‌فروش اجرا شده برای محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو در اواخر فروردین ماه برای هشت محصول برگزار شد.

حال این گروه خودروسازی در دومین طرح از پیش‌فروش محصولات خود چهار محصول شامل تارا در دو مدل دستی و اتوماتیک و دناپلاس توربوشارژر در دو مدل اتوماتیک و دستی با گیربکس شش سرعته و فرمان برقی را عرضه کرده است. متقاضیان می‌توانند از امروز (۶ اردیبهشت ماه) تا پایان روز پنجشنبه (۸ اردیبهشت ماه) با مراجعه به سایت اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir، نسبت به ثبت تقاضای خود اقدام کنند.

موعد تحویل این خودروها، فروردین و اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ و مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد منتخبان، در نظر گرفته شده است.

طبق روال سه‌شنبه‌های ایران‌خودرویی، مراسم قرعه کشی برای انتخاب مشتریان نهایی شنبه هفته آینده (۱۰ اردیبهشت ماه) در حضور نهادهای نظارتی برگزار و از طریق سایت ایران خودرو به نشانی ikco.ir و صفحه این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir به صورت زنده پخش خواهد شد.

مشتریان منتخب این طرح ظرف مدت سه روز فرصت دارند تا مبلغ پیش‌پرداخت خودرو را از طریق همان سایت فروش اینترنتی محصولات واریز کنند. بدیهی است که عدم واریز مبلغ علی‌الحساب در مدت تعیین شده، به منزله انصراف خواهد بود و ثبت‌نام متقاضی کان‌لم‌یکن تلقی خواهد شد.

در این مرحله از پیش‌فروش یکساله گروه صنعتی ایران‌خودرو نیز، شرایط ثبت‌نام و محدودیت‌های فروش همچون اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کد ملی، حداقل فاصله ۴۸ ماهه از خرید (ثبت‌نام یا تحویل خودرو) از شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا، عدم پلاک فعال انتظامی برای فرد متقاضی، ارائه گواهی‌نامه معتبر، تعلق شماره حساب و شماره تماس اعلامی به شخص متقاضی و... اعمال خواهند شد.

همچنین امکان صلح و نقل‌وانتقال خودرو حتی به صورت وکالتی مطابق با مصوبات کمیته خودرو وجود ندارد، ثبت‌نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود و از زمان واریز وجه تا زمان تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف صفر خواهد بود.

این امکان برای منتخبان طرح‌های قبلی ایران‌خودرو که موفق به واریز وجه در طرح‌های پیشین فروش خودروسازان نشده‌اند نیز وجود دارد که دوباره بتوانند در این مرحله از فروش، اقدام به ثبت‌نام کنند.

همانطور که اشاره شد، همزمان با برگزاری هفدهمین طرح پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو، این گروه خودروسازی در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در تاریخ ١٩ آبان ١۴٠٠ مجلس شورای اسلامی، پنجمین طرح حمایتی خود برای اختصاص خودرو به مادران دارای دو فرزند و بیشتر که فرزند دوم یا مابعد آن‌ها، پس از تاریخ فوق متولد شده باشند، را اجرایی کند.

محدودیت عدم پلاک فعال انتظامی برای فرد متقاضی یا ارائه گواهی‌نامه معتبر در بخشنامه فروش طرح حمایتی دیده نمی‌شود؛ مادران مشمول امکان ثبت‌نام یک دستگاه خودرو از محصولات ایران‌خودرو را خواهند داشت؛ چنانچه تعداد متقاضیان مشمول این بخشنامه، بیش از ظرفیت شرایط فروش باشد، منتخبان نهایی از طریق قرعه‌کشی مشخص خواهند شد. در غیر این صورت تمامی مادران مشمول که شرایط آن‌ها به تایید سازمان‌های ذی‌ربط خواهد رسید، امکان واریز وجه خودرو انتخابی را خواهند داشت.

طرح جدید پیش فروش ایران خودرو [به روز رسانی]- فروردین 1401

طرح پیش فروش عادی (با موعد تحویل حداکثر 1ماهه) برخی محصولات شرکت ایران خودرو (با روش قرعه کشی) و مطابق جدول ذیل از روز سه شنبه مورخ 1401/01/23 شروع و تا پایان روز پنجشنبه مورخ 1401/01/25 ادامه خواهد داشت.

تمامی شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه اجرا خواهد شد.

ایران‌ خودرو، هشت محصول خود را در طرح پیش فروش یک ساله و در قالب دو بخش‌نامه پیش فروش و حمایت از خانواده و جوانی جمعیت عرضه می‌کند.

در این دو بخش‌نامه، محصولات تارا دستی و اتوماتیک، ۲۰۷ دستی با سقف شیشه‌ای، راناپلاس، سورن پلاس، دناپلاس توربوشارژ دستی مجهز به گیربکس شش سرعته، دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک و ۲۰۷ اتوماتیک دو رنگ با موعد تحویل حداکثر یک ساله عرضه می‌شود.

مشتریان نهایی از طریق قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در روز شنبه ۲۷ فروردین‌ماه مشخص خواهند شد.

طرح جدید فروش فوری ایران خودرو [به روز رسانی] - فروردین 1401

گروه صنعتی ایران‌ خودرو، طرح فروش فوری محصول خود را با موعد تحویل 90 روزه از امروز سه شنبه 16 فروردین ماه 1401 به مدت 3 روز به اجرا می‌گذارد.

موعد تحویل خودروها از تیرماه 1401 تعیین شده است. تمامی شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه اجرا خواهد شد.

متقاضیان می‌توانند در زمان تعیین شده، از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌ خودرو نسبت به پیش ثبت نام اولیه (شرکت در قرعه‌کشی) اقدام کنند.

فروش فوق العاده عادی ایران خودرو (فروردین 1401):

شرح خودرو رنگ های قابل عرضه قیمت مصوب فروش
پژو ۲۰۶ تیپ ۳ هاچ‌بک سقف شیشه‌ای سفید، نقره ای متالیک، مشکی متالیک، خاکستری متالیک، گیلاسی، آبی کاسپین ۱.۸۱۲.۴۸۰.۰۰۰
پژو پارس سال با موتور XU7p سفید، مشکی متالیک، خاکستری متالیک ۱.۸۴۸.۸۹۴.۰۰۰
پژو پارس ELX سفید، مشکی متالیک، آبی رویال متالیک ۲.۱۱۲.۶۷۰.۰۰۰
رانا پلاس سقف شیشه‌ای با گیربکس دستی ۶ سرعته سفید، مشکی متالیک، نقره ای متالیک، قرمز ۲.۲۸۲.۹۶۷.۰۰۰
پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف قرمز سفید، مشکی ۳.۱۸۴.۹۴۵.۰۰۰

شرایط فروش نقدی محصولات هایما (بدون قرعه کشی) [به روز رسانی] - اسفند ۱۴۰۰

ایران خودرو در نظر دارد به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان، محصولات هایما ( S5 پلاس و S7 پلاس) را بدون قرعه کشی عرضه نماید. 

این طرح از تاریخ پنجشنبه 26 اسفندماه 1400 ساعت 10 صبح فعال خواهد شد.

شرایط بخشنامه:

1 - به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق میگیرد.

2 - ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک انتظامی فعال (نصب بر روی خودروهای سواری با کاربری شخصی) ممنوع بوده، همچنین ارائه گواهینامه رانندگی حداقل پاژه سوم معتبر (عدم انقضای تارزخ اعتبار) الزامی است. در صورت احراز مغایرت اطلاعات اظهار شده، ثبت نام لغو و مبلغ واریزی طی بیست روز کاری مسترد خواهد گردید.

3 - امکان صلح در این قرارداد وجود ندارد. موعد تحویل خودروها ۳ ماه است.

خودرو رنگ های قابل عرضه قیمت مصوب فروش
هایما S7 پلاس توربوشارژ اتوماتیک سفید، مشکی متالیک، ذغالی متالیک، خاکستری متالیک، نقره ای متالیک، قهوه ای اسپرسو متالیک ۶۸۰۹۹۶۰۰۰۰
هایما S5 توربو شارژ اتوماتیک با گیربکس AT6 سفید، مشکی متالیک، زغالی متالیک، خاکستری متالیک، نقره ای متالیک ۵۹۵۰۰۰۰۰۰۰

طرح فروش فوق‌ العاده محصولات ایران‌ خودرو [به روز رسانی] - اسفند ۱۴۰۰

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین طرح فروش فوق‌ العاده محصولات خود سه محصول را با موعد تحویل ۳ ماهه عرضه می‌کند. این طرح از روز سه‌شنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ به مدت سه روز به اجرا گذاشته می‌شود. دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک، رانا پلاس و پژو ۲۰۷i دستی با سقف شیشه‌ای محصولات عرضه شده در این طرح هستند.

خودرو قیمت مصوب فروش (ریال) رنگ های قابل عرضه
پژو ۲۰۷ دستی با سقف شیشه ای ۲۳۵۵۵۸۰۰۰۰ سفید- نقره ای متالیک- خاکستری متالیک- قرمز- ابی کاسپین متالیک
رانا پلاس ۲۱۴۱۱۱۸۰۰۰ سفید- نقره ای متالیک- خاکستری متالیک- مشکی متالیک- گیلاسی متالیک
دنا پلاس توربو اتوماتیک ۳۹۷۴۴۳۰۰۰۰ سفید- نقره ای متالیک- خاکستری متالیک- مشکی متالیک

طرح فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو (ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی) [به روز رسانی] - اسفند ۱۴۰۰

گروه صنعتی ایران خودرو در جدیدترین طرح فروش فوق‌ العاده محصولات خود ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، سه محصول را با موعد تحویل ۳ ماهه عرضه می‌کند. این طرح از روز سه‌شنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ به مدت سه روز به اجرا گذاشته می‌شود. دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک، رانا پلاس و پژو ۲۰۷i دستی با سقف شیشه‌ای محصولات عرضه شده در این طرح هستند.

نام خودرو قیمت مصوب فروش رنگ های قابل عرضه
پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای ۲۳۵۵۵۸۰۰۰۰ مشکی متالیک- قرمز- ابی کاسپین- سفید- نقره ای متالیک- خاکستری متالیک
رانا پلاس ۲۱۴۱۱۱۸۰۰۰ سفید- نقره ای متالیک- خاکستری متالیک- مشکی متالیک- گیلاسیمتالیک
دنا پلاس توربو اتوماتیک ۳۹۷۴۴۳۰۰۰۰ سفید- نقره ای مالیک- خاکستری متالیک- مشکی متالیک

لیست قیمت محصولات ایران خودرو [به روز رسانی] - اسفند ۱۴۰۰

قیمت محصولات ایران خودرو در اسفند 1400 اعلام شد. این قیمت‌ها، قیمت نهایی فروش بوده و خودروهایی که در لیست قیمت ایران خودرو وجود ندارند، یا در اسفندماه تولید نشده‌اند یا عرضه‌ای در این ماه نداشته‌اند. همچنین قیمت تارا دستی برای آن‌ دسته از حواله‌های پیش فروش ایران خودرو است که موعد تحویل‌شان در اسفند 1400 باشد.

مدل خودرو قیمت اسفند 1400
پژو 405 تاکسی دوگانه سوز 149 میلیون و 588 هزارتومان
پژو 206 تیپ 2 149 میلیون و 389 هزارتومان
پژو پارس سال 169 میلیون و 233 هزارتومان
پژو پارس دوگانه سوز 175 میلیون و 729 هزارتومان
پژو پارس ال ایکس 175 میلیون و 923 هزارتومان
سمند ال ایکس 159 میلیون و 761 هزارتومان
سمند ال ایکس EF7 157 میلیون و 334 هزارتومان
سمند ال ایکس EF7 گازسوز 168 میلیون و 376 هزارتومان
سورن پلاس 242 میلیون و 524 هزارتومان
رانا پلاس 214 میلیون و 111 هزارتومان
رانا پلاس پانوراما 227 میلیون و 623 هزارتومان
دنا با کروز کنترل 205 میلیون و 262 هزارتومان
دنا پلاس 227 میلیون و 377 هزارتومان
دنا پلاس توربو 5 دنده 345 میلیون و 68 هزارتومان
دنا پلاس توربو 6 دنده 359 میلیون و 810 هزارتومان
دناپلاس توربو اتومات 397 میلیون و 443 هزارتومان
پژو 207 فرمان هیدرولیکی 208 میلیون و 367 هزارتومان
پژو 207 فرمان برقی 215 میلیون و 42 هزارتومان
پژو 207 فرمان برقی پانوراما 235 میلیون و 558 هزارتومان
هایما S7 پلاس 680 میلیون و 996 هزارتومان
هایما S5 گیربکس 6AT 595 میلیون تومان
تارا دستی 293 میلیون و 35 هزارتومان
تارا اتومات 415 میلیون تومان

فروش فوری ایران خودرو ویژه عید مبعث [به روز رسانی] - اسفند 1400

طرح فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو ویژه عید سعید مبعث از فردا سه شنبه آغاز خواهد شد.
طرح فروش فوق العاده (با موعد تحویل 3 ماهه) برخی محصولات شرکت ایران خودرو (با روش قرعه کشی) مطابق جدول انتهای بخشنامه از سه شنبه مورخ 1400/12/10 شروع و تا پایان روز پنج شنبه مورخ 1400/12/12 ادامه خواهد داشت.

کلیه شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه اجرا خواهد شد.

فروش محصولات ایران‌‌خودرو به مادران دارای دو فرزند و بالاتر [به روز رسانی] - اسفند ۱۴۰۰

در پی تصویب قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت گروه صنعتی ایران‌‌خودرو در نظر دارد، طرح‌ فروش ویژه مادران را هم زمان با سایر روش‌های فروش اجرا کند و بدین ترتیب پس از ابلاغ بخشنامه، امکان ثبت‌ نام خودرو برای مادرانی که تولد فرزندشان از تاریخ نوزدهم آبان ماه امسال به بعد است، فراهم خواهد شد.

در صورتی‌که تعداد مادران متقاضی بیش از ظرفیت فروش باشد، از طریق قرعه‌ کشی و در غیر این‌ صورت بدون قرعه‌کشی ثبت‌ نام انجام می‌شود.

پس از ثبت‌ نام اولیه، اطلاعات مادران برای تایید شرایط به مراجع ذیربط ارسال می‌شود و پس از آن امکان ثبت نام قطعی و واریز وجه فراهم خواهد شد.

طرح جدید پیش فروش 8 محصول ایران خودرو [به روز رسانی] - اسفند 1400

طرح پیش فروش عادی (با موعد تحویل حداکثر 12 ماهه) برخی محصولات شرکت ایران خودرو (با روش قرعه کشی) و مطابق جدول ذیل از روز سه شنبه مورخ 1400/12/03 شروع و تا پایان روز پنجشنبه مورخ 1400/12/05 ادامه خواهد داشت.

تمامی شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه اجرا خواهد شد.

پیش فروش 8 محصول ایران خودرو - اسفند 1400

طرح جدید فروش فوری محصولات هایما ویژه ولادت حضرت علی [به روز رسانی] - ویژه بهمن 1400

ضمن عرض تبریک به مناسبت میلاد باسعادت حضرت علی (ع) به اطلاع عموم متقاضیان و نمایندگی های محترم میرساند شرکت ایران خودرو در نظر دارد شرایط فروش فوق العاده خانواده هایما با موعد تحویل 3 ماهه و از طریق قرعه کشی را به شرح جدول ذیل ارائه نماید.

این بخشنامه از تاریخ سه شنبه 26 لغایت 28 بهمن ماه فعال خواهد بود.

ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک انتظامی فعال (نصب بر روی خودروهای سواری با کاربری شخصی) ممنوع بوده، همچنین ارائه گواهینامه رانندگی حداقل پایه سوم معتبر (عدم انقضای تاریخ اعتبار) الزامی میباشد.

طرح جدید فروش فوری محصولات هایما ویژه ولادت حضرت علی

فروش نقدی محصولات ایران خودرو [به روز رسانی] - ویژه دهه فجر 1400

طرح فروش نقدی 3 محصول شرکت ایران خودرو ویژه دهه مبارک فجر از فردا سه شنبه آغاز خواهد شد.

این طرح از تاریخ سه شنبه مورخ 1400/11/19 لغایت پنجشنبه 1400/11/21 فعال خواهد بود.
کلیه شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه اجرا خواهد شد.

موعد تحویل خودروها ۳ ماه است.

خودرو رنگ قابل عرضه قیمت (ریال)
پژو پارس TU سفید-نقره‌ای-خاکستری-مشکی-آبی رویال ۱۷۵۹۲۳۷۰۰۰
دنا پلاس توربو شارژر اتوماتیک سفید-نقره‌ای-خاکستری-مشکی ۳۹۷۴۴۳۰۰۰۰
دنا پلاس توربو شارژر سفید-مشکی-خاکستری ۳۵۹۸۱۰۰۰۰۰

قیمت جدید محصولات ایران‌خودرو اعلام شد [به روز رسانی] - بهمن 1400

ایران‌خودرو قیمت محصولات خود ویژه بهمن‌ماه سال ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

براساس لیست جدید اعلام شده از سوی این خودروساز قیمت دنا پلاس توربو شارژ با رشد ۲.۷ قیمت به ۳۴۵ میلیون تومان رسیده است. این در حالی است که این خودرو بیش از این از قیمت کارخانه‌ای ۳۳۶ میلیون تومانی برخوردار بود.

جالب است بدانید که ایران‌خودرو در بهمن‌ماه دنا پلاس توربو ۶ دنده را نیز قیمت‌گذاری کرده و برچسب قیمتی ۳۵۹ میلیون تومانی را به این خودرو اختصاص داده است.

مدل خودروقیمت دی ۱۴۰۰ بدون مالیاتقیمت بهمن ۱۴۰۰ با مالیات
پژو ۴۰۵ تاکسی دوگانه سوز۱۴۵ میلیون و ۷۷۵ هزارتومان۱۴۹ میلیون و ۵۸۸ هزارتومان
پژو ۲۰۶ تیپ ۲۱۴۹ میلیون و ۳۸۹ هزارتومان۱۴۹ میلیون و ۳۸۹ هزارتومان
پژو پارس سال۱۶۴ میلیون و ۹۰۷ هزارتومان۱۶۹ میلیون و ۲۳۳ هزارتومان
پژو پارس دوگانه سوز۱۷۱ میلیون و ۲۳۴ هزارتومان۱۷۵ میلیون و ۷۲۹ هزارتومان
پژو پارس ال ایکس۱۷۱ میلیون و ۴۲۳ هزارتومان۱۷۵ میلیون و ۹۲۳ هزارتومان
سمند ال ایکس۱۵۵ میلیون و ۶۸۲ هزارتومان۱۵۹ میلیون و ۷۶۱ هزارتومان
سمند ال ایکس EF۷۱۵۵ میلیون و ۹۷۲ هزارتومان۱۵۷ میلیون و ۳۳۴ هزارتومان
سمند ال ایکس EF۷ گازسوز۱۶۴ میلیون و ۷۳ هزارتومان۱۶۸ میلیون و ۳۷۶ هزارتومان
رانا پلاس۲۱۲ میلیون و ۲۴۷ هزارتومان۲۱۴ میلیون و ۱۱۱ هزارتومان
رانا پلاس پانوراما۲۲۷ میلیون و ۶۲۳ هزارتومان۲۲۷ میلیون و ۶۲۳ هزارتومان
دنا با کروز کنترل۲۰۳ میلیون و ۴۷۵ هزارتومان۲۰۵ میلیون و ۲۶۲ هزارتومان
دنا پلاس۲۲۵ میلیون و ۳۹۵ هزارتومان۲۲۷ میلیون و ۳۷۷ هزارتومان
دنا پلاس توربو۳۳۶ میلیون و ۱۵۶ هزارتومان۳۴۵ میلیون و ۶۸ هزارتومان
دنا پلاس توربو ۶ دنده-۳۵۹ میلیون و ۸۱۰ هزارتومان
دناپلاس توربو اتومات۳۹۳ میلیون و ۹۵۶ هزارتومان۳۹۷ میلیون و ۴۴۳ هزارتومان
پژو ۲۰۷ فرمان هیدرولیکی۲۰۶ میلیون و ۵۵۴ هزارتومان۲۰۸ میلیون و ۳۶۷ هزارتومان
پژو ۲۰۷ فرمان برقی۲۱۳ میلیون و ۱۶۹ هزارتومان۲۱۵ میلیون و ۴۲ هزارتومان
پژو ۲۰۷ فرمان برقی پانوراما۲۳۳ میلیون و ۵۰۳ هزارتومان۲۳۵ میلیون و ۵۵۸ هزارتومان
هایما S۷ پلاس۶۷۵ میلیون تومان۶۸۰ میلیون و ۹۸۶ هزارتومان
هایما S۵ گیربکس ۶AT۵۹۵ میلیون تومان۵۹۵ میلیون تومان
تارا دستی۲۹۰ میلیون و ۴۷۲ هزارتومان۲۳۹ میلیون و ۳۵ هزارتومان
تارا اتومات۴۱۵ میلیون تومان۴۱۵ میلیون تومان

طرح پیش‌فروش تارا اتوماتیک ویژه بهمن‌ماه اعلام شد [به روز رسانی] - بهمن 1400

گروه صنعتی ایران‌خودرو شرایط پیش‌فروش تارا اتوماتیک ویژه بهمن ماه ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

طرح پیش‌فروش تارا اتوماتیک از فردا به مدت سه روز به اجرا گذاشته می‌شود و مشتریان برای ثبت‌نام نهایی از طریق قرعه‌کشی انتخاب خواهند شد.

مراسم قرعه‌کشی که روز شنبه ۱۶ بهمن‌ماه با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار خواهد شد، به صورت زنده از طریق سایت ایران‌خودرو به نشانی ikco.ir و صفحه رسمی این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir پخش خواهد شد.

متقاضیان می‌توانند، در زمان مقرر با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

خودروپیش پرداخت
(میلیون تومان) 
رنگ‌های موجودموعد تحویل
تارا اتوماتیک166مشکی-خاکستری-نقره ای-آبی کبود-آبی رویالشهریور الی بهمن 1401

فروش فوق‌العاده سه محصول ایران‌خودرو [به روز رسانی] - بهمن 1400

گروه صنعتی ایران خودرو در راستای افزایش عرضه به بازار، برنامه فروش فوق‌العاده سه محصول خود را از فردا سه شنبه به مدت سه روز به اجرا می‌گذارد.

در این طرح سه محصول پارس بنزینی، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای و دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک عرضه می‌شود. مشتریان نهایی در روز شنبه نهم بهمن ماه از طریق قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای ناظر تعیین خواهند شد.

مراسم قرعه‌کشی از طریق سایت اینترنتی ایران خودرو به نشانی ikco.ir و صفحه این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir به صورت زنده پخش خواهد شد.

متقاضیان می توانند در زمان تعیین شده از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

پیش فروش محصولات ایران خودرو [به روز رسانی] - دی 1400

طرح پیش فروش هفت محصول گروه صنعتی ایران خودرو از 28 دی ماه جاری به مدت سه روز به اجرا گذاشته می‌شود.

در این طرح تارا دستی،‌ سورن پلاس، رانا پلاس و رانا پلاس با سقف شیشه‌ای، دنا پلاس توربوشارژ دستی و اتوماتیک و پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای با موعد تحویل دی و بهمن ۱۴۰۱ عرضه می‌شود.

مشتریان برای ثبت نام نهایی از طریق قرعه کشی که با حضور نمایندگان نهادهای ناظر روز شنبه دوم بهمن ماه برگزار می شود، انتخاب خواهند شد.

پیش فروش محصولات ایران خودرو دی 1400

فروش فوق‌العاده خانواده هایما [به روز رسانی] - دی ۱۴۰۰

گروه صنعتی ایران خودرو در راستای اجرای سیاست‌های وزارت صمت در تنظیم بازار خودرو،‌ طرح فروش فوق‌العاده محصولات خانواده هایما را به اجرا می‌گذارد.

در این طرح دو محصول هایما S5 مجهز به گیربکس 6AT و هایما S7 پلاس توربوشارژ اتوماتیک با موعد تحویل سه ماهه عرضه می شود.

متقاضیان می توانند از فردا سه شنبه تا پنج شنبه همین هفته، نسبت به ثبت نام اولیه از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام کنند.

طرح جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو [به روز رسانی] - دی 1400

دور جدید فروش نقدی با قیمت قطعی محصولات ایران خودرو از فردا سه شنبه آغاز خواهد شده و متقاضیان خرید خودرو می‌توانند در این طرح ثبت نام کنند.

این طرح از فردا سه شنبه مورخ 13 دی لغایت پنجشنبه 15 دی ماه 1400 فعال خواهد بود.

کلیه شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه اجرا خواهد شد.

خودرو

قیمت مصوب فروش

زمان تحویل

دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک 393 میلیون تومان سه ماهه
پژو 207 دستی سقف شیشه‌ای 233 میلیون تومان
رانا پلاس سقف شیشه‌ای 227 میلیون تومان

ایران خودرو در حال حاضر طرح فروش اقساطی ندارد [به روز رسانی] - دی ۱۴۰۰

گروه صنعتی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای اخبار برخی سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی مبنی بر فروش اقساطی محصولات این شرکت را جعلی خواند.

به گزارش پرشین خودرو، در پی انتشار برخی اطلاعیه‌های فروش اقساطی محصولات ایران‌خودرو، این خودروساز در اطلاعیه‌ای، ضمن جعلی خواندن آن، تنها مسیر ثبت‌نام برای خرید محصولات را سایت فروش اینترنتی این شرکت به نشانی esale.ikco.ir دانست.

در این اطلاعیه عنوان شده، هیچ‌گونه اقدامی از سوی ایران‌خودرو برای فروش اقساطی محصولات صورت نگرفته و اطلاعیه‌های منتشر شده کاملا بی ارتباط به این شرکت است.

این اطلاعیه، ضمن هشدار به مشتریان درخصوص کلاهبرداری برخی سودجویان، بر مراجعه به منابع اصلی خبری ایران‌خودرو از جمله سایت خبری ikcopress.ir و سایت فروش محصولات به نشانی esale.ikco.ir برای دریافت اطلاعات فروش تاکید کرده است.

طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو [به روز رسانی] - دی ۱۴۰۰

گروه صنعتی ایران‌خودرو، طرح فروش 7 محصول خود را با موعد تحویل یک ساله از سه شنبه 7 دی ماه 1400 به مدت 3 روز به اجرا می‌گذارد.

دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک، تارا دستی، پژو 207 دستی سقف شیشه‌ای، دناپلاس توربوشارژ دستی، راناپلاس، راناپلاس سقف شیشه‌ای و سورن پلاس، هفت محصولی هستند که در این طرح عرضه خواهند شد. 

موعد تحویل خودروها از آذر تا دی ماه ۱۴۰۱ تعیین شده است.

تمامی شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه اجرا خواهد شد.

متقاضیان می توانند در زمان تعیین شده، از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو نسبت به پیش ثبت نام اولیه (شرکت در قرعه کشی) اقدام کنند. 

خودرو

پیش پرداخت

زمان تحویل

دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک 157.580.000 آذر و دی 1401
تارا دستی 116.180.000
پژو 207 دستی سقف شیشه‌ای 93.401.000
دناپلاس توربوشارژ دستی 134.460.000
رانا پلاس 84.898.000
رانا پلاس سقف شیشه‌ای 91.000.000
سورن پلاس 96.160.000

طرح جدید فروش فوری ایران خودرو [به روز رسانی] - آذر ۱۴۰۰

طرح فروش فوق العاده (با موعد تحویل 3 ماهه) مرحله بیست و هفتم برخی محصولات شرکت ایران خودرو (قرعه کشی) مطابق جدول بخشنامه از روز سه شنبه مورخ 1400/09/30 شروع و تا پایان روز پنجشنبه مورخ 1400/10/02 ادامه خواهد داشت.

- تمامی شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه فعال خواهد بود.

- سند خودروها آزاد می باشد.

خودرو

قیمت

زمان تحویل

رانا پلاس پانوراما227.623.000حداکثر 90 روز
دنا پلاس توربو اتوماتیک393.956.000
پژو 207 دستی پانوراما233.503.000
سورن پلاس240.408.000

فروش فوری هفتگی ایران‌خودرو، از این هفته آغاز می‌شود [به روز رسانی] - آذر ۱۴۰۰

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو از اجرای برنامه های هفتگی فروش فوری از هفته جاری خبر داد.

بابک رحمانی افزود: «فروش‌های فوری در کنار برنامه‌های پیش فروش یک ساله و مشارکت در تولید ادامه خواهد داشت.»

وی تاکید کرد: «با اصلاح قیمت‌ها، فروش ۱۰۰ هزار دستگاه بیش از تعهدات تا پایان سال در دستور کار ایران خودرو قرار گرفته است.»

رحمانی با بیان این که، تلاش خواهیم کرد تا با عرضه مستمر خودرو به بازار، زمینه واسطه گری را حذف کنیم، اظهار امیدواری کرد: «با افزایش تولید و عرضه، رانت موجود در بازار حذف شده و مشتریان واقعی بتوانند نیاز خود را از طریق تولیدکننده تامین کنند.»

با توجه به برنامه ‌ریزی‌هایی که از قبل انجام شده، برنامه فروش این هفته در روز شنبه با فروش فوق ‌العاده محصولات انجام و فروش هفتگی روزهای دوشنبه از هفته آینده به اجرا گذاشته خواهد شد. 

وی تصریح کرد: «روزهای دوشنبه به صورت ثابت،‌ برنامه فروش در قالب‌های مختلف فروش فوق‌العاده، پیش فروش یک ساله و همچنین مشارکت در تولید اجرا خواهد شد.»

طرح جدید پیش فروش محصولات ایران‌خودرو [به روز رسانی]- آذر 1400

بدینوسیله به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگی های مجاز میرساند شرکت ایران خودرو درنظر شرایط پیش فروش برخی از محصولات با موعد تحویل (حداکثر12 ماهه) به شرح ذیل ارائه میگردد.

 طرح پیش فروش عادی (با موعد تحویل حداکثر 12 ماهه) برخی محصولات شرکت ایران خودرو (با روش قرعه کشی) و مطابق جدول ذیل از روز پنجشنبه مورخ 1400/09/18 شروع و تا پایان روز شنبه مورخ 1400/09/20 ادامه خواهد داشت.

قیمت جدید کارخانه‌ای محصولات ایران‌خودرو اعلام شد [به روز رسانی] - آذر 1400

شنیده‌ها حاکی است، افزایش 10 تا 18 درصدی قیمت خودروهای پرتیراژ روی میز است تا در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار به تصویب برسد.

بیش از یک ماه از اعلام واگذاری تعیین قیمت خودرو به ستاد تنظیم بازار می‌گذرد و هر روز اخبار متفاوتی از اعلام قیمت‌های جدید خودروهای داخلی آن هم به نقل از مسئولان دولتی منتشر می‌شود؛ به نحوی که هر یک اعلام می‌کنند ستاد تنظیم بازار این هفته قیمت‌های جدید را به شرکت‌ها ابلاغ می‌کند اما روز مقرر فرا می‌رسد ولی خبری از اعلام قیمت‌های جدید نیست. به نظر می‌رسد هنوز مسئولان دولتی درباره قیمت‌های جدید به توافق نرسیده و هر کس به صورت سلیقه‌ای خبرهای تأیید نشده‌ای را اعلام می‌کند.

در حال حاضر به نظر می‌رسد وزارت صمت به دنبال آن است تا این افزایش قیمت‌ها بیش از 10 درصد باشد چرا که به گفته معمارباشی مدیرکل دفتر نیرومحرکه وزارت صمت باید به زیان تولید خودروسازان پایان داد.

وی با اعلام اینکه با وضعیتی که شرکتهای خودروساز با آن مواجه هستند امکان فعالیت دیگر وجود ندارد زیرا تولید برای آنها زیان ده شده است، گفته است: این هفته در جلسه ستاد تنظیم بازار جمع بندی برای قیمت های جدید انجام می شود.

براساس آخرین شنیده‌ها گویا افزایش 10 تا 18 درصدی قیمت خودروهای پرتیراژ در حال بررسی است و قرار است در جلسه پیش از ظهر امروز ستاد تنظیم بازار به تصویب نهایی برسد. در صورت نهایی شدن این قیمتها، از فردا فروش جدید شرکت‌های خودروساز با قیمت‌های جدید انجام خواهد شد.

نرخ‌های ذیل قیمت پایه است (بدون احتساب مالیات، عوارض، شماره گذاری و ....)

طرح فروش فوق العاده (با موعد تحویل 3 ماهه) مرحله بیست و هفتم برخی محصولات شرکت ایران خودرو (قرعه کشی) مطابق جدول بخشنامه از روز سه شنبه مورخ 1400/09/30 شروع و تا پایان روز پنجشنبه مورخ 1400/10/02 ادامه خواهد داشت.

- تمامی شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه فعال خواهد بود.

- سند خودروها آزاد می باشد.

خودرو

قیمت

زمان تحویل

رانا پلاس پانوراما227.623.000حداکثر 90 روز
دنا پلاس توربو اتوماتیک393.956.000
پژو 207 دستی پانوراما233.503.000
سورن پلاس240.408.000

فروش فوری هفتگی ایران‌خودرو، از این هفته آغاز می‌شود [به روز رسانی] - آذر ۱۴۰۰

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو از اجرای برنامه های هفتگی فروش فوری از هفته جاری خبر داد.

بابک رحمانی افزود: «فروش‌های فوری در کنار برنامه‌های پیش فروش یک ساله و مشارکت در تولید ادامه خواهد داشت.»

وی تاکید کرد: «با اصلاح قیمت‌ها، فروش ۱۰۰ هزار دستگاه بیش از تعهدات تا پایان سال در دستور کار ایران خودرو قرار گرفته است.»

رحمانی با بیان این که، تلاش خواهیم کرد تا با عرضه مستمر خودرو به بازار، زمینه واسطه گری را حذف کنیم، اظهار امیدواری کرد: «با افزایش تولید و عرضه، رانت موجود در بازار حذف شده و مشتریان واقعی بتوانند نیاز خود را از طریق تولیدکننده تامین کنند.»

با توجه به برنامه ‌ریزی‌هایی که از قبل انجام شده، برنامه فروش این هفته در روز شنبه با فروش فوق ‌العاده محصولات انجام و فروش هفتگی روزهای دوشنبه از هفته آینده به اجرا گذاشته خواهد شد. 

وی تصریح کرد: «روزهای دوشنبه به صورت ثابت،‌ برنامه فروش در قالب‌های مختلف فروش فوق‌العاده، پیش فروش یک ساله و همچنین مشارکت در تولید اجرا خواهد شد.»

طرح جدید پیش فروش محصولات ایران‌خودرو [به روز رسانی]- آذر 1400

بدینوسیله به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگی های مجاز میرساند شرکت ایران خودرو درنظر شرایط پیش فروش برخی از محصولات با موعد تحویل (حداکثر12 ماهه) به شرح ذیل ارائه میگردد.

 طرح پیش فروش عادی (با موعد تحویل حداکثر 12 ماهه) برخی محصولات شرکت ایران خودرو (با روش قرعه کشی) و مطابق جدول ذیل از روز پنجشنبه مورخ 1400/09/18 شروع و تا پایان روز شنبه مورخ 1400/09/20 ادامه خواهد داشت.

قیمت جدید کارخانه‌ای محصولات ایران‌خودرو اعلام شد [به روز رسانی] - آذر 1400

شنیده‌ها حاکی است، افزایش 10 تا 18 درصدی قیمت خودروهای پرتیراژ روی میز است تا در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار به تصویب برسد.

بیش از یک ماه از اعلام واگذاری تعیین قیمت خودرو به ستاد تنظیم بازار می‌گذرد و هر روز اخبار متفاوتی از اعلام قیمت‌های جدید خودروهای داخلی آن هم به نقل از مسئولان دولتی منتشر می‌شود؛ به نحوی که هر یک اعلام می‌کنند ستاد تنظیم بازار این هفته قیمت‌های جدید را به شرکت‌ها ابلاغ می‌کند اما روز مقرر فرا می‌رسد ولی خبری از اعلام قیمت‌های جدید نیست. به نظر می‌رسد هنوز مسئولان دولتی درباره قیمت‌های جدید به توافق نرسیده و هر کس به صورت سلیقه‌ای خبرهای تأیید نشده‌ای را اعلام می‌کند.

در حال حاضر به نظر می‌رسد وزارت صمت به دنبال آن است تا این افزایش قیمت‌ها بیش از 10 درصد باشد چرا که به گفته معمارباشی مدیرکل دفتر نیرومحرکه وزارت صمت باید به زیان تولید خودروسازان پایان داد.

وی با اعلام اینکه با وضعیتی که شرکتهای خودروساز با آن مواجه هستند امکان فعالیت دیگر وجود ندارد زیرا تولید برای آنها زیان ده شده است، گفته است: این هفته در جلسه ستاد تنظیم بازار جمع بندی برای قیمت های جدید انجام می شود.

براساس آخرین شنیده‌ها گویا افزایش 10 تا 18 درصدی قیمت خودروهای پرتیراژ در حال بررسی است و قرار است در جلسه پیش از ظهر امروز ستاد تنظیم بازار به تصویب نهایی برسد. در صورت نهایی شدن این قیمتها، از فردا فروش جدید شرکت‌های خودروساز با قیمت‌های جدید انجام خواهد شد.

نرخ‌های ذیل قیمت پایه است (بدون احتساب مالیات، عوارض، شماره گذاری و ....)

خودروقیمت قبل (تومان)قیمت جدید (تومان)
پژو ۴۰۵ دوگانه‌سوز۱۲۴.۰۰۰.۰۰۰۱۴۵.۷۷۵.۵۰۰
تارا دستی۲۹۰.۴۰۰.۰۰۰۲۹۰.۴۷۲.۹۰۰
تارا اتوماتیک-۴۱۵.۰۰۰.۰۰۰
دنا با کروز کنترل۱۷۲.۹۰۰.۰۰۰۲۰۳.۴۷۵.۹۰۰
دنا پلاس۱۹۱.۵۰۰.۰۰۰۲۲۵.۳۹۵.۸۰۰
دنا پلاس توربو۲۸۵.۳۰۰.۰۰۰۲۳۶.۱۵۶.۲۰۰
دنا پلاس توربو اتوماتیک۳۹۰.۰۰۰.۰۰۰۳۹۳.۹۵۶.۱۰۰
۲۰۶ تیپ ۲۱۲۷.۱۲۰.۰۰۰۱۴۹.۳۸۹.۰۰۰
۲۰۷ دستی (فرمان هیدرولیک)۱۷۵.۵۰۰.۰۰۰۲۰۶.۵۵۴.۱۰۰
۲۰۷ دستی (فرمان برقی)۱۸۱.۱۷۰.۰۰۰۲۱۳.۱۶۹.۶۰۰
۲۰۷ دستی پانوراما۲۱۶.۲۶۰.۰۰۰۲۳۳.۵۰۳.۷۰۰
۲۰۷ اتوماتیک TU5 پلاس ۳۵۶.۰۰۰.۰۰۰
پارس بنزینی۱۴۰.۰۰۰.۰۰۰۱۶۴.۹۰۷.۷۰۰
پارس دوگانه سوز۱۴۵.۶۰۰.۰۰۰۱۷۱.۲۳۴.۱۰۰
پارس ال ایکس۱۴۵.۸۰۰.۰۰۰۱۷۱.۴۲۳.۶۰۰
رانا پلاس۱۸۰.۹۰۰.۰۰۰۲۱۲.۲۴۷.۳۰۰
رانا پلاس (پانوراما)۱۹۳.۴۰۰.۰۰۰۲۲۷.۶۲۳.۸۰۰
سمند LX۱۳۲.۴۵۰.۰۰۰۱۵۵.۶۸۲.۷۰۰
سمند EF7۱۳۲.۷۰۰.۰۰۰۱۵۵.۹۷۳.۲۰۰
سمند EF7 دوگانه سوز۱۳۹.۵۰۰.۰۰۰۱۶۴.۰۷۲.۲۰۰
سورن پلاس۲۰۴.۲۵۰.۰۰۰۲۴۰.۴۰۸.۴۰۰
هایما S5۵۷۰.۰۰۰.۰۰۰۵۹۵.۰۰۰.۰۰۰
هایما S7۶۷۵.۰۰۰.۰۰۰۶۷۵.۰۰۰.۰۰۰

طرح جدید فروش فوری هایما S5 و S7 [به روز رسانی] - آذر 1400

در پاسخ به تقاضاهای مکرر هموطنان محترم جهت خرید محصولی جذاب و با کیفیت شرکت ایران خودرو ، در نظر دارد طرح فروش نقدی هایما S7 پلاس توربوشارژ اتوماتیک و هایما AT6 S5 توربو شارژ اتوماتیک (بدون قرعه‌کشی) با موعد تحویل حداکثر 3 ماهه را با شرایط جدول ذیل ارائه نماید:

زمان شروع این طرح از ساعت 11 صبح روز چهارشنبه مورخ 1400/09/17 بوده و تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. 

فروش فوری هایما S5 S7  آذر 1400

مرحله دوم پیش فروش محصولات ایران خودرو [به روز رسانی] - آبان 1400

ثبت نام در طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو (با روش قرعه کشی) مطابق جدول ذیل از تاریخ پنجشنبه 1400/08/27 لغایت شنبه 1400/08/29 ادامه خواهد داشت.

در این طرح 6 محصول شامل دنا پلاس اتومات، تارا دستی، 207 دستی، دنا پلاس توربو، رانا پلاس و سورن پلاس عرضه شده است.

تمامی شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه نیز اعمال خواهد شد ولی سند این خودروها آزاد است.

اعلام لیست قیمت کارخانه ای محصولات ایران خودرو  [به روز رسانی] - آبان ۱۴۰۰

قیمت جدید کارخانه ای محصولات گروه صنعتی ایران خودرو در آبان ماه 1400 ویژه مشتریان نهایی مشخص شد.

خودروقیمت قبل (تومان)قیمت جدید (تومان)
پژو 405 دوگانه سوز124.000.000145.400.000
تارا دستی290.400.000315.000.000
تارا اتوماتیک---415.000.000
دنا172.900.000203.800.000
دنا پلاس191.500.000224.600.000
دنا پلاس توربو285.300.000328.800.000
دنا پلاس توربو اتوماتیک390.000.000395.000.000
206 تیپ 2127.120.000184.000.000
207 دستی (فرمان هیدرولیک)175.500.000204.800.000
207 دستی (فرمان برقی)181.170.000211.400.000
207 دستی پانوراما216.260.000249.000.000
207 اتوماتیک TU5 پلاس---356.000.000
پارس سال140.000.000164.100.000
پارس دوگانه سوز145.600.000170.400.000
پارس TU5145.800.000171.300.000
رانا پلاس180.900.000208.700.000
رانا پلاس (پانوراما)193.400.000225.700.000
سمند LX132.450.000155.600.000
سمند EF7132.700.000156.200.000
سمند EF7 دوگانه سوز139.500.000164.100.000
سورن پلاس204.250.000236.000.000
هایما S5570.000.000570.000.000
هایما S7675.000.000675.000.000

طرح جدید فروش فوری هایما S7 پلاس (بدون محدودیت) [به روز رسانی] - آبان ۱۴۰۰

در این طرح، محصول هایما S7 پلاس در رنگ‌های سفید، مشکی متالیک، ذغالی متالیک، خاکستری متالیک و نقره ای متالیک با موعد تحویل سه ماهه به فروش می‌رسد.

اجرای طرح از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه آغاز خواهد شد و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

متقاضیان می‌توانند از طریق سایت اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو  [به روز رسانی]  - مهر و آبان ۱۴۰۰

طرح پیش فروش عادی (با موعد تحویل حداکثر 12 ماهه) برخی محصولات شرکت ایران خودرو (با روش قرعه کشی) و مطابق جدول ذیل از روز پنجشنبه مورخ 1400/07/29 شروع و تا پایان روز یکشنبه مورخ 1400/08/02 ادامه خواهد داشت.

طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو  مهر و آبان ۱۴۰۰

تمامی شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه نیز اجرا خواهد شد.

گیربکس شش سرعته به زودی بر روی محصولات دنا پلاس توربوشارژ دستی و پژو 207 دستی سقف شیشه ای نصب خواهد شد.

طرح جدید فروش فوری محصولات ایران‌خودرو [به روز رسانی] - مهر 1400

فروش فوق ‌العاده (با موعد تحویل حداکثر 3 ماهه) برخی محصولات شرکت ایران‌ خودرو (با روش قرعه‌کشی) مطابق جدول فوق از روز سه شنبه مورخ 1400/07/20 شروع و تا پایان روز جمعه مورخ 1400/07/23 ادامه خواهد داشت.

شرایط و ضوابط قرعه‌کشی همچنان فعال است.

کاهش ۱۸ تا ۴۰ میلیون تومانی مبلغ پیش‌پرداخت در هشتمین طرح پیش‌فروش ایران‌خودرو  [به روز رسانی] - مهر ۱۴۰۰

هشتمین طرح پیش‌فروش یکساله محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو در حالی امروز آغاز شد که مبلغ پیش‌پرداخت خودروهای ارائه شده در این طرح کاهش یافته است.

در این طرح فروش همان پنج محصول عرضه شده در طرح پیش‌فروش ششم ایران‌خودرو، یعنی خودروهای پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای، رانا پلاس، سورن پلاس، دنا پلاس توربوشارژ دستی و دنا پلاس توربوشارژ اتومات ارائه شده است. در طرح پیش‌فروش قبلی ایران‌خودرو که در اواخر ماه گذشته ارائه شده بود تنها یک خودرو یعنی تارا دنده دستی در دسترس خریداران قرار گرفت. علت این اتفاق نیز نارضایتی خودروسازان از مصوبه آخر شورای رقابت مبنی بر ”عدم مشمولیت تورم برای پیش‌پرداخت مبلغ خودرو” اعلام شده بود.

گفتنی است کاهش مبلغ پیش‌پرداخت در هشتمین طرح پیش‌فروش ایران‌خودرو نیز به این مصوبه ارتباط دارد. براین اساس متقاضیانی که در قرعه‌کشی هشتمین طرح پیش‌فروش ایران‌خودرو برنده شوند مبلغ پیش‌پرداخت کمتری را به حساب این گروه خودروسازی واریز کرده و مابقی‌مانده وجه را نیز در زمان تحویل خودرو مطابق با تورم پرداخت خواهند کرد.

مطابق با آخرین مصوبه شورای رقابت در طرح‌های پیش‌فروش خودروهای مشمول قیمت‌گذاری، سهمی از خودرو که پیش پرداخت آن قبلا انجام شده مشمول هیچگونه تورم قیمتی احتمالی در زمان تحویل خودرو، نخواهد شد و صرفاً بقیه سهم باقیمانده مشمول تورم بخشی احتمالی خواهد بود.

مطابق با بخشنامه اعلامی از سوی ایران‌خودرو در طرح پیش‌فروش مهرماه به طور متوسط بین ۱۸ تا ۴۰ میلیون تومان از مبلغ پیش‌پرداخت خودروها کاسته شده و به عبارت دیگر مبلغ پیش‌پرداخت به جای ۵۰ درصد از مبلغ فعلی خودرو به ۴۰ درصد کاهش یافته است.

به عنوان نمونه در طرح پیش‌فروش مرداد ماه مبلغ پیش‌پرداخت برای خودرو پژو ۲۰۷ دنده دستی سقف شیشه‌ای ۱۰۸ میلیون و ۱۳۱ هزار تومان در نظر گرفته شده بود اما در طرح پیش‌فروش فعلی این مبلغ به رقم ۸۶ میلیون و ۵۰۲ هزار تومان کاهش یافته است.

طرح جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو  [به روز رسانی] - مهر ۱۴۰۰

طرح پیش‌فروش عادی (با موعد تحویل حداکثر 12 ماهه) برخی از محصولات شرکت ایران‌خودرو (با روش قرعه‌کشی) و مطابق جدول ذیل از روز چهارشنبه مورخ 1400/07/14 شروع و تا پایان روز یکشنبه مورخ 1400/07/18 ادامه خواهد داشت.

هشتمین طرح پیش‌فروش ایران خودرو

قیمت کارخانه‌ای کلیه محصولات ایران خودرو  اعلام شد [به روز رسانی] - مهر ۱۴۰۰

گروه صنعتی ایران خودرو قیمت کلیه محصولات خود را ویژه مهرماه 1400 اعلام نمود.

براساس اطلاعات دریافتی از شرکت ایران خودرو، قیمت محصولات این شرکت به شرح ذیل می باشد. اگر نام برخی خودروها در لیست درج نشده بخاطر عدم تولید در مهرماه 1400 است.

قیمت کارخانه‌ای محصولات ایران خودرو مهر ۱۴۰۰
قیمت کارخانه‌ای محصولات ایران خودرو مهر ۱۴۰۰

طرح جدید فروش فوری هایما S7 پلاس بدون قرعه‌کشی [به روز رسانی] - مهر ۱۴۰۰

به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگی های مجاز میرساند در پاسخ به تقاضاهای مکرر هموطنان محترم جهت خرید محصولی جذاب و با کیفیت شرکت ایران خودرو ، در نظر دارد طرح فروش نقدی هایما S7 پلاس توربوشارژ اتوماتیک (بدون قرعه کشی) با موعد تحویل حداکثر 3 ماهه را با شرایط جدول ذیل ارائه نماید:

زمان شروع این طرح از ساعت 10 صبح روز چهار شنبه مورخ 1400/07/07 بوده و تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

خودرورنگقیمت قطعی (تومان)زمان تحویل
هایما S7+سفید - مشکی متالیک - ذغالی متالیک - خاکستری متالیک - نقره ای متالیک675،000،0003 ماهه

قیمت جدید هایما S7 پلاس منتشر شد [به روز رسانی] - مهر ۱۴۰۰

قیمت جدید خودرو هایما S7 پلاس از سوی ایران خودرو ویژه مهرماه 1400 مشخص شد.

فروش فوق العاده (قرعه کشی) این محصول با قیمت جدید بزودی آغاز خواهد شد.

خودروقیمت قطعی شهریور (تومان)قیمت قطعی مهر (تومان)
هایما S7+640،000،000675،000،000

طرح جدید فروش فوری رانا پلاس با سقف پانوراما [به روز رسانی] - مهر ۱۴۰۰

گروه صنعتی ایران خودرو شرایط فروش فوری رانا پلاس پانوراما با جعبه دنده ۶ سرعته و پیشرانه TU5 پلاس را اعلام کرده است و می خواهد برای اولین بار، عرضه این محصول را آغاز کند.

طرح فروش فوق العاده (با موعد تحویل حداکثر 3 ماهه) مطابق بخشنامه از روز پنجشنبه مورخ 1400/07/01 شروع و تا پایان روز شنبه مورخ 1400/07/03 ادامه خواهد داشت.

شرایط و ضوابط قرعه کشی همچنان فعال است.

سوالات متداول کاربران

ثبت نام ایران خودرو به چه صورت است؟

خریداران باید به صورت اینترنتی در برنامه‌های فروش ایران خودرو ثبت نام کنند.

قرعه‌کشی ایران خودرو چه زمان‌هایی برگزار می‌شود؟

ایران خودرو در تاریخ‌های مختلفی از سال قرعه‌کشی برگزار می‌کند و این تاریخ‌ها معمولا چندین هفته پس از ثبت نام صورت می‌گیرند.

در قرعه‌کشی ایران خودرو چه خودروهایی برای فروش گذاشته می‌شوند؟

در قرعه‌کشی‌های ایران خودرو محصولات مختلفی مانند پژو ۲۰۷، پژو پارس، رانا، سورن، تارا و دنا به فروش گذاشته می‌شوند.

تارا ایران خودرو از قرعه کشی خارج می شود [به روز رسانی] - شهریور ۱۴۰۱

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در حاشیه رونمایی از خودرو برقی تارا، در گفت‌وگویی از خروج تدریجی محصولات ایران خودرو از قرعه‌کشی خبر داد و افزود که 290 هزار دستگاه خودرو سواری و تجاری از اول 1401 تا الان تولید شده و با افزایش ظرفیت تولید و عرضه خودروها از لیست قرعه‌کشی خارج می‌شوند.

مهدی خطیبی با اشاره به خروج خانواده محصولات هایما از قرعه‌کشی گفت که طی دو ماه آینده خودرو سدان تارا نیز از لیست خودروهای قرعه‌کشی ‌خارج می‌شود.

مدیرعامل ایران خودرو عنوان کرد که برنامه فروش خودروها خوشبختانه یا متاسفانه در انحصار وزارت صمت است و شرکت تنها در حال پیگیری برنامه تولید و افزایش عرضه خودرو است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (165 مورد)
 • Hamed Ahmadi
  Hamed Ahmadi | ۶ مرداد ۱۴۰۱

  من هنوز اسم نویسی نکردم و میخوام شرایط فوری و تحویل فوری بدونم ماشین یا پلاکی هم ندارم ممنون میشم اطلاع بدین
  09124531298

 • noisymind
  noisymind | ۱۴ مهر ۱۴۰۰

  فکر کنم اگه خبرهایی که اینطوری آپدیت میشه رو جداگانه بذارید بهتر نیست؟ فوقش پایین خبر لینک خبرهای قدیمی رو هم بذارید!! اینجوری آدم گیج میشه این خبر جدیده یا رسیدی به قسمتهای قدیمی! همینطور نمیفهمی کامنت ها رو میخونی بعد میبینی قدیمی هست

  • mr ali
   mr ali | ۱۷ آذر ۱۴۰۰

   اره موافقم

نمایش سایر نظرات و دیدگاه‌ها

مطالب پیشنهادی