ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

آیفون 14 پرو
تکنولوژی

اپل احتمالا سال آینده میلادی آیفون 15 اولترا را جایگزین مدل پرو مکس می‌کند

به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، سال آینده میلادی بجای آیفون 15 پرو مکس باید منتظر آیفون 15 اولترا باشیم.

اگرچه فاصله زیادی تا معرفی نسل بعدی آیفون‌ها داریم و سری آیفون 14 به تازگی وارد بازار شده، اما از همین حالا بازار شایعات درباره سری آیفون 15 داغ است. یکی از این شایعات مربوط به استفاده از برند «اولترا» در آیفون‌های آینده می‌شود. ظاهرا سال آینده میلادی بجای آیفون 15 پرو مکس، باید منتظر آیفون 15 اولترا باشیم.

این اولین باری نیست که شاهد انتشار چنین شایعه‌ای هستیم، اما حالا «مارک گورمن»، خبرنگار بلومبرگ در جدیدترین گزارش خود با اطمینان بیشتری به نام اولترا اشاره کرده. البته مدتی می‌شود که اپل به سراغ برند اولترا رفته و برای مثال با تراشه M1 اولترا و اپل واچ اولترا هم روبه‌رو شده‌ایم؛ بنابراین افزودن این برند به آیفون‌ها کار تعجب‌برانگیزی نخواهد بود.

آیفون 15 اولترا با پورت USB-C از راه می‌رسد

اپل از زمان معرفی آیفون 11، در حال استفاده از برند پرو مکس است اما به گفته گورمن ظاهرا سال آینده عمر این برند به پایان می‌رسد و جای خودش را به برند اولترا می‌دهد:

«با توجه به الگوی کنونی اپل انتظار داریم که طراحی آیفون، سال آینده میلادی تغییر کند و همچنین این کمپانی به سراغ پورت USB-C برود و برند اولترا را جایگزین پرو مکس کند.»

با توجه به معرفی اپل واچ اولترا در ماه جاری میلادی، به احتمال بسیار زیاد استفاده از برند اولترا در نسل بعدی آیفون‌ها به حقیقت می‌پیوندد.

در حال حاضر اطلاعات زیادی درباره نسل بعدی آیفون‌ها نداریم با این حال می‌دانیم اپل به اجبار هم که شده پورت لایتنینگ را در آیفون‌ها کنار می‌گذارد و به سراغ پورت USB-C می‌رود. علاوه بر این طبق شایعات، باید منتظر افزودن قابلیت «جزیره پویا» به تمام اعضای خانواده آیفون 15 باشیم؛ قابلیتی که هم اکنون تنها در آیفون 14 پرو و پرو مکس مورد استفاده قرار گرفته است.

در هفته‌ها و ماه‌های آینده گزارش‌های بیشتری درباره سری آیفون 15 منتشر خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی