ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

شیائومی 13 اولترا
موبایل

کالبدشکافی شیائومی 13 اولترا قطعات داخلی این دستگاه را نشان می‌دهد [تماشا کنید]

در این ویدیو نحوه کار ماژول دوربین و مکانیسمی که دیافراگم دوربین اصلی را تنظیم می‌کند، به‌خوبی نمایش داده می‌شود.

گوشی پرچمدار شیائومی 13 اولترا هفته گذشته با دوربین غول‌پیکر و مشخصات فنی قدرتمند خود معرفی شد. اکنون ویدیو کالبدشکافی این دستگاه منتشر شده که علاوه بر نحوه باز کردن آن، اطلاعاتی درباره قطعات داخلی جدیدترین پرچمدار شیائومی ارائه می‌کند.

معمولا پس از عرضه گوشی‌های مهمی مانند شیائومی 13 اولترا، ویدیوهای آزمایش استقامت دستگاه همراه با کالبدشکافی آن منتشر می‌شود که مورد دوم برای تعمیرکاران مناسب است، زیرا اجزای داخلی گوشی را نشان می‌دهد. حالا یک کانال یوتیوب چینی، ویدیو کالبدشکافی پرچمدار جدید شیائومی را منتشر کرده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

کالبدشکافی شیائومی 13 اولترا

یکی از جالب‌ترین ویژگی‌هایی که در این ویدیو نمایش داده می‌شود، دوربین‌های شیائومی 13 اولترا هستند. این دستگاه از چهار دوربین 50 مگاپیکسلی (اصلی، فوق‌عریض، تله‌فوتو و پریسکوپ) بهره می‌برد تا گوشی جدید شرکت چینی به یک غول برای عکاسی تبدیل شود. در این ویدیو، ماژول دوربین و مکانیسمی که دیافراگم دوربین اصلی را تنظیم می‌کند، با جزئیات نمایش داده شده تا بینندگان و افراد متخصص درک بهتری از نحوه کار آن‌ها داشته باشند.

همانطور که با ویدیو پیش می‌رویم، تکنسین این کانال چینی تمام اجزا و قطعات شیائومی 13 اولترا را از یکدیگر جدا می‌کند که این موضوع می‌تواند برای تکنسین‌های فنی بخش تعمیر جذاب باشد. از جمله نکات جالب‌توجه دیگر می‌توان به این موضوع اشاره کرد که شیائومی در این دستگاه، موفق شده تا 4 سنسور دوربین، یک چیپست و همچنین باتری 5000 میلی آمپر ساعتی را جای دهد.

ویدیو نزدیک به 13 دقیقه است و در مجموع، ایده کلی درباره قطعات داخلی شیا‌ئومی 13 اولترا ارائه می‌کند. همچنین با توجه به اینکه زبان آن چینی است، اگر قصد دارید از یوتیوب ویدیو را تماشا کنید، ویژگی ترجمه خودکار به کمک شما خواهد آمد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی