ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

پیکسل 7a
موبایل

ویدیوی کالبدشکافی پیکسل 7a پیش از معرفی رسمی منتشر شد [تماشا کنید]

در این ویدیو می‌توانید برخی مشخصات و نکات طراحی گوشی معرفی‌نشده گوگل را مشاهده کنید.

گوگل درحال آماده‌شدن برای عرضه گوشی میان‌رده پیکسل 7a و اولین دستگاه تاشوی خود، یعنی پیکسل فولد است. حالا پیش از معرفی رسمی، ویدیوی کالبدشکافی گوشی پیکسل 7‌a توسط کانال PBKreviews منتشر شده که طراحی داخلی کامل دستگاه و حتی سخت‌افزارهای کلیدی آن را نشان می‌دهد.

کالبدشکافی پیکسل 7a

در این ویدیو که توسط PBKreviews منتشر شده است، قطعات داخلی گوشی پیکسل 7‌a پیش از عرضه رسمی آن در تاریخ 11 می (21 اردیبهشت‌ماه) به نمایش گذاشته می‌شود. در ویدیو، ابتدا پنل پلاستیکی پشت دستگاه برداشته شده و سپس سیم‌پیچ شارژ بی‌سیم، آنتن NFC و دوربین‌های آن در دسترس قرار می‌گیرند. در زیر این قسمت نیز شاهد باتری 4385 میلی‌آمپرساعتی هستیم که پیکسل 7a را تغذیه می‌کند.

نیمه جلویی دستگاه دارای یک لایه مسی است که برای کمک به دفع گرمای داخلی پیکسل 7a طراحی شده. همچنین در نیمه پایانی قسمت جلویی دستگاه یک حسگر اثر‌انگشت تعبیه شده و در نیمه بالایی آن دوربین سلفی و سایر سنسورهای ضروری در مجاورت هم قرار دارند.

در قسمت میانی دستگاه نیز یک لایه گرافیتی دیده می‌شود که می‌تواند حرارت دستگاه را مدیریت کند. به همین ترتیب، روی پنل پشتی دستگاه نیز شاهد دو سنسور دوربین هستیم که در قسمت بالا قرار گرفته‌اند.

PBKreviews در ویدیوهای خود به میزان آسانی جدا‌کردن قطعات دستگاه‌ها و همچنین تعمیر آن‌ها امتیاز می‌دهد و گوگل پیکسل 7‌a موفق شده است امتیاز نسبتاً خوب 7.5 از 10 را کسب کند. به عبارت دیگر، تعمیر و دسترسی به قطعات مختلف این دستگاه مانند نمایشگر و باتری، آسان است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی