ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

آرین دیزل
اخبار خودرو

تولید شک‌موتو 6000 در سال 1403؛ رکورد جدید آرین دیزل در بازار خودروهای تجاری

در روز دوشنبه 21 اسفندماه، مدیران شرکت آرین دیزل با برگزاری یک نشست خبری، در مورد برنامه‌های آتی خود توضیحاتی را ارائه کردند.

مرتضی قانع
نوشته شده توسط مرتضی قانع | ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۲:۴۵

طی روز دوشنبه 21 اسفندماه، مدیران شرکت آرین دیزل یک نشست خبری برگزار کردند. در جریان این نشست «سعید محمودی»، مدیرعامل آرین دیزل، به بیان برنامه‌های اجراشده و برنامه‌های آینده پرداخت. در جریان این نشست اعلام شد که آرین دیزل تصمیم دارد تا سهم خود را از بازار خودروهای سنگین و نیمه‌سنگین افزایش دهد.

به گفته سعید محمودی، شرکت آرین‌دیزل در سال جاری سهم 24 درصدی از بازار کامیونت‌ها را در اختیار گرفته است. این شرکت تصمیم دارد که در سال آینده سهم خود را از بازار کامیونت‌ها با عرضه خودروهای جدید افزایش دهد. مجموعه آرین دیزل تا پایان سال 1402، تعداد 2900 دستگاه خودرو باری کوچک را به تولید خواهد رساند. این شرکت تصمیم گرفته است در سال 1403 این عدد را به ده هزار دستگاه افزایش دهد.

نشست خبری آرین دیزل

سعید محمودی از واردات کشنده‌های کارکرده اروپایی با عمر 5 سال انتقاد کرد. به گفته او، تولیدکنندگان داخلی توانایی تأمین نیازهای داخلی را دارند و دولت باید تسهیلات تشویقی مناسبی برای جایگزینی خودروهای فرسوده تخصیص دهد تا مالکان این خودروها بتوانند آن‌ها را با کشنده‌های جدید جایگزین کنند.

نگاهی به بخش شکموتو آرین دیزل

آرین‌‌دیزل طی سالیان اخیر برند شکموتو را راه‌اندازی کرده است که به مونتاژ و عرضه محصولات شاکمان اختصاص دارد. این بخش تحت هدایت «سروش قاسمیه» است. هدف از انجام این کار، جداسازی بخش محصولات سبک و سنگین از یکدیگر است. به گفته قاسمیه، آرین‌دیزل تصمیم دارد که در سال آتی کشنده شکموتو X6000 را به‌عنوان محصول پرچمدار خود روانه بازار کند.

به گفته سروش قاسمیه، مدیر برند شکموتو، این شرکت برنامه ویژه‌ای نیز برای ارائه خدمات پس از فروش در سال آینده دارد. دوره‌های آموزشی خودروهای شکموتو با هدایت تیم اصلی از چین برگزار شده است. همچنین آرین دیزل تصمیم دارد در سال آینده یک مرکز آموزش حرفه‌ای و بزرگ‌ترین تعمیرگاه خودرو‌های باری را در تهران احداث کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Antique
    Antique | 4 هفته قبل

    " به گفته او، تولیدکنندگان داخلی توانایی تأمین نیازهای داخلی را دارند"
    منظورش از توانایی، مونتاژ جنس چینی ه ؟ همین خودروهای چینی بعد از 5 سال به چه روزی میوفتند؟
    از دیگر تولیدات شرکت آرین خودرو لاماری هست که زیاد تعریفی نداره.

مطالب پیشنهادی