ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

آسیاتک؛ برنده لوح تقدیر جشنواره ملی بهره‌وری 

آسیاتک پیش‌ازاین نیز برنده جایزه ملی بهره‌وری شده بود.

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۳ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۲:۲۶

آسیاتک با ارائه تجربیات خود درزمینه توسعه شبکه فیبر نوری، فضای ذخیره‌سازی ابری و OSS، برنده جوایز سیزدهمین جشنواره ملی بهره‌وری شد.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت انتقال داده‌های آسیاتک، این شرکت در اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی بهره‌وری که دوشنبه هفته جاری، 30 بهمن 1402 برگزار شد، برای ارائه تجربه موفق خود در توسعه شبکه کشوری دسترسی (اینترنت) بر پایه تکنولوژی فیبر نوری (FTTX) موفق به کسب لوح تقدیر شد. همچنین از آسیاتک برای اجرای پروژه فضای ذخیره‌سازی ابری (Cloud Services) و استقرار سیستم مدیریت پشتیبان عملیات (OSS) تقدیر شد. آسیاتک پیش‌ازاین نیز برنده جایزه ملی بهره‌وری شده بود.

این جشنواره سالانه با مشارکت اتاق بازرگانی ایران و با هدف به‌اشتراک‌گذاری تجربیات و موفقیت‌های مدیران بنگاه‌های اقتصادی برگزار می‌شود. به‌این‌ترتیب، شرکت‎‌های فعال در اصناف مختلف، پروژه‌هایی را که با هدف ارتقای عملکرد در حوزه‌هایی چون ارتقای فروش، افزایش بهره‌وری کارکنان، کاهش ضایعات، افزایش رضایت مشتریان و... که با استفاده از ابزارهای مدیریتی درون‌سازمانی خود اجرا کرده‌اند‌، معرفی کرده و بیش از 200 داور آن‌ها را بررسی کرده و از تجربه‌های برتر تقدیر می‌کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی