ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

انجمن واردکنندگان موبایل به مدیرعامل استقلال: برای جلوگیری از تکرار ماجرای کوروش کمپانی دست‌به‌کار شوید

در این نامه همچنین بر ضرورت اقدامات پیشگیرانه جهت جلوگیری از وقوع حوادثی مشابه کوروش کمپانی تأکید شده است.

مهدیه اسماعیلی
نوشته شده توسط مهدیه اسماعیلی | ۱ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۳:۴۰

رئیس هیئت‌مدیره انجمن واردکنندگان موبایل در نامه‌ای به مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرد که برای جلوگیری از تکرار اتفاقات مشابه کوروش کمپانی، ازاین‌به‌بعد پیش از بستن قرارداد با شرکت‌های فروش موبایل و تبلت، از این انجمن استعلام بگیرند. او همچنین به یکی از اسپانسرهای کنونی این باشگاه که فعالیتی مشابه کوروش کمپانی دارد، اشاره و اعلام کرد که فوراً باید اقدامات پیشگیرانه لازم را انجام دهند.

«عبدالمهدی اسدی»، رئیس هیئت‌مدیره این انجمن، در نامه‌ای به مدیرعامل باشگاه استقلال نسبت به همکاری‌های تبلیغاتی با «موبایل موسوی»، یکی از اسپانسرهای فعلی باشگاه که رویه‌ای مشابه کوروش کمپانی در پیش‌فروش گوشی‌های موبایل دارد، هشدار داده است.

در این نامه همچنین بر ضرورت اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از وقوع حوادثی مشابه کوروش کمپانی که با فروش محصول زیر قیمت بازار و جذب مبالغ هنگفت از مردم، از صحنه غیب می‌شوند، تأکید شده است. همچنین در ادامه متن نامه به مدیرعامل باشگاه استقلال تأکید شده که قبل از عقد قرارداد با شرکت‌های حوزه موبایل و تبلت، از انجمن واردکنندگان موبایل استعلام بگیرند تا از آسیب‌رسیدن به مردم جلوگیری شود.

چند روز پیش ماجرای رسانه‌ای‌شدن پرونده کوروش کمپانی، علاوه بر آنکه موجب برانگیختن خشم مال‌باختگان شد، هشداری برای کلاهبرداری‌های پانزی بود. این شرکت با وعده فروش آیفون بیست میلیون تومانی، سرمایه‌های بسیاری را جذب و سپس اقدام به کلاهبرداری کرد. این مسئله تنها محدود به کوروش کمپانی نیست و بازار موبایل فقط یکی از بازارهایی است که امکان کلاهبرداری پانزی در آن وجود دارد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی