ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

نسخه ششم ماهنامه دامیننس؛ اهمیت ورود سرمایه‌گذاران نهادی به بازار کریپتو

ماهنامه دامیننس، مجله تخصصی دنیای کریپتوکارنسی، فعالیت خود را در مهرماه ۱۴۰۲ آغاز کرد.

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۸ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۹:۴۵

در ششمین نسخه از ماهنامه دامیننس درباره موضوعاتی جنجالی مانند نات کوین و اپل ویژن پرو، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ششمین نسخه از ماهنامه دامیننس، طبق روال هر ماه، با عناوینی جذاب و خواندنی و با هدف ارائه اطلاعاتی جامع درباره آخرین دستاوردها، معرفی محبوب‌ترین پروژه‌ها و آموزش‌های تخصصی و به‌روز این حوزه منتشر شد.

ماهنامه دامیننس، مجله تخصصی دنیای کریپتوکارنسی، فعالیت خود را در مهرماه ۱۴۰۲ و با هدف تبدیل‌شدن به منبعی ارزشمند برای علاقه‌مندان دنیای کریپتوکارنسی آغاز کرد. شما در هر شماره از این ماهنامه، خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخبار بازار ارزهای دیجیتال را خواهید خواند، با مفاهیم، نوآوری‌ها، الگوریتم‌ها، پلتفرم‌ها و پروژه‌های پرسروصدای بازار در ماه گذشته آشنا خواهید شد و نکات و تحلیل‌های تخصصی و مهمی را درباره بازار کریپتوکارنسی خواهید آموخت. ماهنامه دامیننس با شعار «بیت پین، یکی برای همه» و تیمی متشکل از کارشناسان، تحلیلگران و روزنامه‌نگاران حرفه‌ای درزمینه کریپتوکارنسی، محتوایی متنوع و جذاب برای خوانندگان علاقه‌مند به این حوزه فراهم می‌کند و در قالب فایل PDF هم قابل دانلود است.

در نسخه ششم از ماهنامه دامیننس ابتدا سرمقاله‌ای درباره ورود سرمایه‌گذاران نهادی به بازار کریپتو خواهید خواند؛ پس از آن مروری خواهیم داشت بر اخبار بازار و اخبار بیت پین و سپس به‌سراغ مطلبی با عنوان رونمایی از آینده تعامل‌پذیر بلاکچین‌ها خواهیم رفت. روایتی از خلق محصول در دنیای رمزارزها، بازی پرسروصدای نات کوین و تورم و رکود؛ دو روی یک سکه سه عنوان بعدی ماهنامه هستند و در ادامه هم مصاحبه‌ای با مدیر هنری بیت پین، «مظاهر کبیری»، خواهیم داشت.

سپس با نکاتی برای فعالیت ایمن در صرافی‌های ارزهای دیجیتال آشنا خواهید شد، درباره اپل ویژن پرو و تأثیرش بر بازار کریپتو اطلاعاتی کسب خواهید کرد و در انتها هم دلایل عجله‌داشتن برای پولدارشدن را خواهید خواند.

نسخه ششم ماهنامه دامیننس؛ اهمیت ورود سرمایه‌گذاران نهادی به بازار کریپتو (bitpin.ir)

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی