ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

اسنپ و تپسل  درزمینه تبلیغات با یکدیگر همکاری می‌کنند

اسنپ قرار است سوپراپ خود را برای اجرای تبلیغات در اختیار برندها و کسب‌وکارها قرار دهد و تپسل مجری این تبلیغات در اسنپ‌کلاب است.

پریسا سلامتی
نوشته شده توسط پریسا سلامتی | ۱۹ آذر ۱۴۰۲ | ۱۴:۴۵

سوپراپلیکیشن اسنپ تصمیم گرفته است که از برخی فضاهای درون اپ خود به‌عنوان فضای تبلیغاتی استفاده کند. در این زمینه، آژانس تبلیغات دیجیتال تپسل قرار است مجری تبلیغات درون‌اپلیکیشنی اسنپ در بخش اسنپ‌کلاب باشد.

به گزارش روابط‌عمومی تپسل، اسنپ قصد دارد از فضاهای مختلف سوپراپلیکیشن خود برای اجرای تبلیغات Native استفاده کند. این شرکت قرار است پایگاه بزرگ کاربران خود را برای اجرای تبلیغات در اختیار برندها و کسب‌وکارها قرار دهد و تپسل مجری این تبلیغات در اسنپ‌کلاب خواهد بود.

اسنپ‌کلاب در سال ۱۴۰۱، روزانه ۱۵۰ هزار تراکنش دارد و اپلیکیشن اسنپ نیز از طریق فرایندهای اتومیشن کاربران را به استفاده از امتیازهای خود تشویق می‌کند.

«بهرنگ تنکابنی»، مدیر ارشد واحد موفقیت مشتریان تپسل، در این رابطه می‌گوید: «ما به‌دلیل همکاری طولانی خود با اسنپ، این پیشنهاد را به اسنپ ارائه کردیم که روی فضای اسنپ‌کلاب همکاری بیشتری داشته باشیم و درنهایت اجرای تبلیغات در اسنپ‌کلاب به‌صورت بنر و ووچر در اختیار تپسل قرار گرفت.»

او افزود: «کاربری که وارد اسنپ‌کلاب می‌شود، یک کاربر وفادار است که با استفاده مکرر از سرویس‌های این سوپراپلیکیشن توانسته است امتیازات زیادی را به‌دست بیاورد؛ این کاربر به‌دنبال پیشنهادهای خاصی است که می‌تواند آن‌ها را در اسنپ‌کلاب پیدا کند.»

تنکابنی توضیح داد: «هر فعالیتی که هر کاربر روی سرویس‌های مختلف سوپراپلیکیشن اسنپ انجام می‌دهد، درنهایت به اسنپ‌کلاب وصل می‌شود و کاربر می‌تواند در این صفحه امتیاز خود را خرج کند و ما می‌توانیم برای برندها، شرکت‌ها و کسب‌وکارها مجری تبلیغات در این فضا باشیم.»

مدیر واحد موفقیت مشتریان تپسل ادامه داد: «ویژگی مهمی هم که این بخش دارد این است که می‌توان از طریق آن ترافیک را به خارج از اسنپ هدایت کرد. این تبلیغات در دو شکل اجرا می‌شود. یکی از آن‌ها بنری است که به سایت مقصد و صفحه لندینگ سایت مقصد هدایت می‌شود. مدل دوم به‌شکل ووچر است که تبلیغ‌دهندگان می‌توانند تبلیغات خود را همراه با ووچر در اختیار کاربران قرار دهند. این آفر برای فروشگاه‌های اینترنتی پلتفرم‌های مختلف و تمام کسب‌وکارهایی که دارای ووچر هستند، جذاب است و می‌توانند از این امکان ویژه استفاده کنند.»

«میثم ملاشریفی»، معاون بازاریابی اسنپ هم درباره این همکاری توضیح داد: «با رشد و استقبال کاربران از اسنپ‌کلاب در سال‌های اخیر، تیم اسنپ‌کلاب درنظر دارد که با همکاری شرکای تجاری مختلف، تخفیف‌ها و بسته‌های پیشنهادی متنوعی را به کاربران اسنپ برای استفاده از امتیازهایشان ارائه دهد. با توجه به امکان تبلیغات هدفمند در اسنپ‌کلاب، تصمیم گرفتیم با همکاری تپسل متناسب با رفتار کاربران، پیشنهادهای ویژه‌ای به آن‌ها ارائه دهیم. هدف از این همکاری نشان‌دادن تخفیف‌های هدفمند و مناسب برای کاربران اسنپ‌کلاب است.»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی