ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

گلکسی زد فلیپ 5
موبایل

قیمت گلکسی زد فلیپ 5 افشا شد؛ گران‌تر از نسل قبل

به‌نظر می‌رسد سامسونگ قیمت گلکسی زد فلیپ 5 را نسبت به نسل قبلی‌اش، 20 درصد افزایش می‌دهد.

سامسونگ برای رونمایی از نسل بعدی گوشی‌های تاشوی خود در ماه آینده میلادی آماده می‌شود و حالا شاهد افشای قیمت یکی از آن‌ها هستیم. طبق گزارشی جدید، گلکسی زد فلیپ 5 با قیمت پایه 1299 یورو از راه می‌رسد که افزایش قابل‌توجه قیمت را نسبت به نسل قبلی نشان می‌دهد.

سامسونگ اوایل مردادماه با برگزاری رویداد گلکسی آنپکد بعدی‌اش در سئول، کره جنوبی از جدیدترین محصولاتش رونمایی خواهد کرد. یکی از ستاره‌های این مراسم، گلکسی زد فلیپ ۵ با نمایشگر بیرونی بزرگش خواهد بود که ظاهراً همین نمایشگر باعث افزایش چشمگیر قیمت آن می‌شود.

قیمت احتمالی گلکسی زد فلیپ 5

براساس اطلاعاتی که از یونان افشا شده است، گلکسی زد فلیپ 5 در نسخه پایه با 8 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی، 1299 یورو قیمت خواهد داشت. برای مقایسه باید به قیمت همین نسخه گلکسی زد فلیپ 4 اشاره کنیم که برابر 1099 یورو است. بنابراین ظاهراً با افزایش 20 درصدی قیمت روبه‌رو خواهیم شد.

باید به این موضوع اشاره کنیم که به‌خاطر مالیات، قیمت محصولات در کشورهای اروپایی متفاوت است، بااین‌حال چنین تفاوتی کمتر از 50 یورو خواهد بود. بنابراین نباید انتظار داشته باشید که گلکسی زد فلیپ ۵ در برخی کشورهای اروپایی با همان قیمت 1099 یورو گلکسی زد فلیپ 4 به فروش برسد.

قیمت گلکسی زد فلیپ 5
نمایشگر بیرونی گلکسی زد فلیپ 5 در برابر گلکسی زد فلیپ 4

اگر گزارش اخیر صحت داشته باشد، یکی از دلایل اصلی این افزایش قیمت می‌تواند استفاده از نمایشگر بیرونی بزرگ‌تر باشد. سامسونگ از نمایشگر بیرونی بسیار بزرگ‌تری در گلکسی زد فلیپ ۵ استفاده خواهد کرد که هزینه تولید این دستگاه را افزایش می‌دهد. همچنین کره‌ای‌ها به سراغ لولای جدیدی می‌روند که باعث ازبین‌رفتن فاصله نمایشگر درونی هنگام بسته‌شدن می‌شود.

ظاهراً سامسونگ به‌خاطر این ویژگی‌ها می‌خواهد هزینه بیشتری از کاربران دریافت کند و به همین دلیل شاهد افزایش قیمت گلکسی زد فلیپ 5 خواهیم بود. البته درنهایت باید به این موضوع اشاره کنیم که هنوز هیچ‌گونه اطلاعاتی به‌طور رسمی منتشر نشده و با توجه به اینکه رقابت در بازار گوشی‌های تاشو فشرده‌تر از گذشته شده است، شاید سامسونگ هیچ برنامه‌ای برای افزایش قیمت گلکسی زد فلیپ ۵ نداشته باشد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی