اسنپ فود، تحولی در سبک زندگی

اسنپ فود، تحولی در سبک زندگی

اسنپ فود، تحولی در سبک زندگی

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

اسنپ فود با ارائه سرویس‌ها و ویژگی‌های متنوع، زندگی را ساده‌تر کرده است. سفارش آنلاین غذا و شیرینی و خرید از سوپرمارکت تنها با چند کلیک امکان‌پذیر شده است.

اسنپ فود با امکان پذیر کردن سفارش آنلاین غذا، جنبه‌های جدیدی به زندگی اضافه کرده است.

مدت‌هاست دورانی که تلفن را برمی‌داشتیم و از رستوران‌ها سفارش می‌دادیم، به پایان رسیده است. مدت‌ها است که دیگر نیازی نیست وقتی خسته از کار و دانشگاه به خانه باز می‌گردیم، دوباره شال و کلاه کنیم و تا سر خیابان برویم و از سوپرمارکت خرید کنیم.

دوران توی صف ایستادن‌ها و نان خریدن‌ها هم به پایان خود نزدیک می‌شود. حتی دیگر می‌توان میوه را هم سفارش داد و با بسته‌بندی باکیفیت تحویل گرفت.

تمام این تحولات تنها به واسطه یک ظهور یک محصول جدید در زندگی ما ایجاد شده است: اپلیکیشن اسنپ فود.

اسنپ فود برای سفارش آنلاین غذا

با دانلود اپلیکیشن اسنپ فود به طیف وسیعی از رستوران ها و غذاها دسترسی خواهید داشت. رستوران‌های گوناگون با منوهای متنوع و قیمت‌های مختلف در دسترس شما هستند تا با خیالی آسوده، هرچه که هوس کرده‌اید را سفارش دهید.

رستوران‌های مطرحی مانند فارسی، نایب، سیب ۳۶۰ و غیره به صورت انحصاری با اسنپ فود همکاری می کنند. تصویر غذاها و شرحی کوتاه از آن‌ها در منو قرار گرفته است تا با دیدی دقیق سفارش دهید. مشتریان پیشین رستوران به غذاها و رستوران امتیاز داده‌اند و شما می توانید با مشاهده نظرات آن‌ها در مورد انتخاب غذا تصمیم بگیرید.

هر ذائقه ای که داشته باشید، رستوران موردنظر خود را در اسنپ فود خواهید یافت.

اسنپ فود، فراتر از سفارش غذا

اگر ساکن تهران هستید، یک سرویس فوق العاده در دسترس شما است: سوپرمارکت آنلاین.

می توانید با خیال آسوده در خانه خود استراحت کنید و تمامی اقلام مورد نیاز را با اطمینان از تازگی و تحویل سالم خرید کنید. با استفاده از فیلترها و جستجو، هرآنچه می‌خواهید را به راحتی در میان کالاهای زیاد و متنوع بیابید و به سبد خرید اضافه کنید و در نهایت خرید خود را در مدت زمانی کمتر از ۳۰ دقیقه تحویل بگیرید.

به غیر از سوپرمارکت‌ها چندین سرویس دیگر هم به اسنپ‌فود اضافه شده است. در حال حاضر شیرینی‌فروشی‌ها، کافی‌شاپ‌ها و نانوایی‌ها به اسنپ‌فود پیوسته‌اند. از آن بهتر اینکه برای هیچ یک از این خدمات، هزینه اضافه‌ای نمی‌پردازید. اجناس را با همان قیمت مغازه یا سرویس دهنده و با همان تازگی خریداری کنید.

تخفیف های استثنایی

هرگاه که اپلیکیشن اسنپ‌فود را باز کنید، با پیشنهادات جذابی روبرو خواهید شد. تخفیف روی رستوران‌های مختلف، تخفیف روی رستوران‌های مناطق مختلف یا شهرهای گوناگون ایران و کوپن‌ها از جمله این پیشنهادات هستند.

به غیر از تخفیف روی منوی رستوران‌ها و کوپن‌ها، ویژگی هیجان‌انگیزی به نام فود پارتی را در زمان ناهار و شام مشاهده خواهید کرد.

در فود پارتی، غذاها با ۲۰ تا ۴۰ درصد تخفیف به فروش می‌رسند. تعداد این غذاها محدود است و طرفداران بسیاری هم دارد. پس باید در سفارش آن‌ها سرعت عمل به خرج دهید.

فودپارتی در ساعات ناهار و شام در صفحه اول اپلیکیشن اسنپ فود در دسترس است.

سرویس دلیوری اختصاصی، اکسپرس اسنپ فود

بیش از ۲۰۰۰ نفر از پیک‌های آموزش دیده اسنپ فود، در تلاش هستند تا سفارش‌های شما را در کمترین زمان ممکن به دست شما برسانند.

پیک‌های همکار اسنپ فود در حال حاضر در تهران، اصفهان، مشهد و قم مشغول به کار هستند.

اکسپرس اسنپ‌فود سفارش‌های سوپرمارکتی را در کمتر از ۳۰ دقیقه و سفارش‌های رستوران را در کمتر از ۴۵ دقیقه تحویل می‌دهد.

پشتیبانی همواره همراه شما است

ارائه این سرویس‌های متنوع، لازمه پشتیبانی قوی است. اگر به مشکلی برخوردید، با پشتیبانی تماس بگیرید و مشکل خود را بیان کنید.

سرویس پشتیبانی پس از تماس شما، اطلاعات و شرح مشکل شما را ثبت می کند. این مشکل پیگیری می‌شود و اقداماتی مانند کم کردن امتیاز رستوران و دلجویی از مشتری صورت می گیرد.

اسنپ فود زندگی ما را از چندین نظر ساده‌تر و لذت‌بخش‌تر کرده است. جدا از سفارش غذا که به عضوی جدایی‌ناپذیر از سبک زندگی تبدیل شده است، حال سفارش شیرینی و سفارش از سوپرمارکت‌ها هم امکان‌پذیر شده است.

اسنپ فود به زودی سرویس‌های دیگری را راه‌اندازی خواهد کرد؛ سرویس‌هایی که زندگی را آسان‌تر خواهد کرد.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل