نگاهی به سبک بتل رویال و معرفی بازی های شناخته شده این سبک

نگاهی به سبک بتل رویال و معرفی بازی های شناخته شده این سبک

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

امروز قصد داریم به معرفی سبک بتل رویال و بررسی معروف ترین بازی های این سبک در ایران بپردازیم.

این روز ها سبک بتل رویال بین گیمر ها بسیار معروف شده است، این سبک اولین بار توسط بازی پابجی معرفی شد و به دنبال آن بازی هایی مانند آن و با تغییراتی به وجود آمدند.

در سبک بتل رویال، تعدادی بازیکن درون یک جزیره فرود می آیند و از منابع آن استفاده می کنند و هم زمان نیز باید بازیکنان دیگر را از بین ببرند و از خودشان دفاع کنند به طوری که آخرین بازمانده های آن جزیره باشند.

در این سبک  منطقه امن وجود دارد که منطقه ای است که کوچک تر می شود و بازیکنانی که از آن منطقه خارج هستند آسیب خواهند دید همچنین در این سبک، وسایل نقلیه مختلفی وجود دارند که بازیکنان با استفاده از آن ها می توانند خود را به منطقه امن برسانند و یا با استفاده از این وسایل با یکدیگر مبارزه کنند.

در ادامه به معرفی محبوب ترین  بازی های این سبک در ایران می پردازیم و روشی برای خرید های درون برنامه ای این بازی ها معرفی می کنیم.

بازی پابجی موبایل

پابجی در نسخه های مختلف عرضه شده است، نسخه موبایل آن برای اندروید و آی او اس در دسترس است.

این بازی اولین بار در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و نسخه موبایل آن در فوریه ۲۰۱۸ توسط تنسنت منتشر شد.

پابجی موبایل هم اکنون بیش از ۱۰۰ میلیون بار دانلود شده است.

حالت اصلی پابجی بتل رویال است که صد بازیکن به صورت تک نفره و یا تیم های دو نفره، سه نفره یا چهار نفره درون جزیره ای فرود می آیند.

بازیکنان پس از فرود آمدن در جزیره باید از وسایل و منابعی که در جزیره قرار دارد استفاده کنند و یکدیگر را از بین ببرند و آخرین فرد یا تیم باقی مانده در جزیره باشند. بازی پابجی از گرافیک خوبی برخوردار است و می تواند ساعت ها شما را مشغول خودش کند. این بازی همچنین در سال ۲۰۱۸ عنوان بهترین بازی ویدیویی را کسب کرد. برای خرید آیتم ها و اسکین های پابجی نیازمند یوسی هستید که می توانید برای خرید یوسی پابجی به فروشگاه موجو جم شاپ مراجعه کنید و با اطمینان و در کمترین زمان ممکن اکانت خود را شارژ کنید.

بازی کالاف دیوتی موبایل

کالاف دیوتی موبایل (ندای وظیفه) در سال ۲۰۱۹ برای موبایل منتشر شد.

فقط ۲۴ ساعت از انتشار آن گذشته بود که ۲۰ میلیون بار دانلود شد و با استقبال بسیار خوبی توسط گیمر های موبایل مواجه شد، این بازی در سبک تیر اندازی اول شخص و بتل رویال می باشد.

بازی کالاف دیوتی موبایل از نظر حالت های بازی تنوع زیادی دارد و در حالت بتل رویال آن نیز  ۱۰۰ نفر در یک منطقه به مبارزه با یکدیگر می پردازند تا آخرین بازمانده مشخص شود.

برای پیشرفت سریعتر در بازی کالاف دیوتی موبایل نیازمند به سی پی هستید که می توانید برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل به سایت موجو جم شاپ مراجعه کنید و با بهترین قیمت آن را خریداری کنید.

بازی فری فایر موبایل

فری فایر (آتش آزاد) یک بازی موبایلی است که برای اندروید و آی او اس به صورت رسمی منتشر شده است. این بازی در سال ۲۰۱۸ با داشتن بیش از ۷.۵ میلیون بار دانلود اندروید ، عنوان محبوب ترین بازی گوگل پلی را کسب کرد.

در این بازی ۵۰ بازیکن با یک هواپیما به یک جزیره فرستاده می شوند و سپس با چتر هایشان در جزیره فرود می آیند. سپس باید از وسایل موجود در جزیره استفاده کنند و خودشان را مجهز کنند و با یکدیگر مبارزه کنند.

بازی به صورت تک نفره و تیم های ۲ یا ۴ نفره صورت می گیرد که بازی تیمی هیجان بیشتری خواهد داشت. با ارتقا کاراکتر ها و استفاده از اسکین های مناسب می توانید بازی بهتری داشته باشید.

در این بازی، جم یا الماس عنصر مهمی است و با استفاده از آن می توانید از فروشگاه بازی خریداری کنید. برای خرید جم فری فایر به سایت موجو جم شاپ مراجعه کنید تا در کمترین زمان بسته مورد نظر خود را خریداری کنید.

اگر می خواهید تجربه جدیدی از بازی های موبایلی داشته باشید حتما  بازی های معرفی شده در سبک بتل رویال را امتحان کنید.

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato