حقایقی جالب از دنیای کلاس های آنلاین و درآمدهای دائمی آن

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

مطمئنا این روزها اسم وبینار و یا کلاس‌های آنلاین متعددی به گوشتان خورده، اما آیا برایتان جای سوال نشده که مدرسان و برگزارکنندگان این کلاس‌ها چقدر می‌توانند درآمد کسب کنند؟

این کلاس‌ها به افراد این امکان را می دهند که بدون محدودیت زمانی و مکانی آنچه را می‌خواهند یاد بدهند و یا بیاموزند و از زمان خود استفاده بهینه‌تری داشته باشند.

اما آیا می‌دانید در میان انبوه وبینارهای برگزارشده، کدام وبینارها بیشتر مورد استقبال قرار گرفته‌اند؟

یا کدام تخصص و مهارت بیشترین میزان درآمد را داشته‌اند؟

یا کدام گروه‌های سنی تمایل بیشتری برای شرکت در این دست برنامه‌های آنلاین آموزشی دارند؟

به این فکر کرده‌اید که بیشتر مخاطبان کلاس‌های آنلاین در کدام مناطق جغرافیایی هستند و استفاده از کدام اپراتور را ترجیح می‌دهند؟

ایسمینار پلتفرم برگزاری وبینار و کلاس آنلاین بدون محدودیت و با ظرفیت‌های متفاوت هست که شما می‌توانید با کم‌ترین دردسر و راحت‌ترین راه وبینار و یا کلاس آنلاینتان را برگزار کنید.

ایسمینار طی 6 ماه گذشته میزبان 6000 وبینار و 200000 کاربر بوده و به همین جهت گزارشی مبنی بر عملکرد و اطلاعات مفیدی درباره‌ی آن‌چه در ایسمینار گذشت تهیه کرد.

ایسمینار، به عنوان اولین پلتفرم برگزاری وبینار در ایران، دست به یک اقدام جالب زده تا اطلاعات و نکاتی کمتر دیده شده را به شما نشان دهد.

برای مثال شما باید بدانید کدام مهارت‌ها بیشتر در جامعه مورد استقبال هستند تا بتوانید مفیدترین را انتخاب کنید و بیاموزید. برای برگزاری وبینار و برنامه‌های آموزشی نیز نیاز به تحلیل رفتار مخاطب دارید تا بهترین محتوا را برایش تنظیم کنید.

با نگاهی به سرفصل‌های این گزارش متوجه می شوید که اطلاعات آمده در آن، بسیار جالب و کارآمد هستند و می توانند نکاتی جذاب و جالب را بر شما آشکار سازند. برخی از این سرفصل‌ها عبارتند از:

نرم افزار مورد استفاده برای برگزاری وبینار که به شما می‌گوید کدام نرم افزار بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مدت زمان وبینارها که نقش زمان وبینارها را در جذب مخاطب بر شما آشکار می‌سازد.

میانگین فروش ریالی هر وبینار که به شما می‌گوید مخاطبان برای وبینارها در کدام موضوعات، بیشتر هزینه کرده اند.

ارتباط بین امتیاز مدرس در فروش وبینارهای بعدی آن که به شما نشان می‌دهد آیا میزان امتیاز مدرس در ایسمینار بر استقبال از وبینارهای او تاثیر داشته است.

شرکت کنندگان در وبینار بر اساس سن و جنسیت که اطلاعات آماری خوبی را به شما می‌دهد و ...

دسته بندی موضوعی وبینارها که اطلاعاتی کمتر دیده شده در مورد موضوعات و کلیدواژه‌های مربوط به آنها در اختیارتان می‌گذارد.

محتوای این گزارش ممکن است برای همه مناسب نباشد، اما برای شما که میخواهید مهارت‎‌های خود را ارتقا دهید یا تخصص ومهارتتان را آموزش دهید... باید بگوییم که دقیقا این همان چیزی‌ست که دنبالش می‌گردید.

برای مطالعه کامل گزارش کافی است روی همین لینک کلیک کنید.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟