ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

رپورتاژ آگهی

بازاریابی کنید، کامپیوتر بفروشید، پولدار شوید [رپورتاژ آگهی]

امروزه همه ما لغت بازاریابی را شنیده ایم: یافتن مشتری برای یک محصول. ولی آیا همه ما می توانیم بازاریابی کنیم ؟ جواب مثبت است. فروش ، قدیمی ترین حرفه در کل تاریخ بشر است ...

سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

امروزه همه ما لغت بازاریابی را شنیده ایم: یافتن مشتری برای یک محصول.

ولی آیا همه ما می توانیم بازاریابی کنیم ؟ جواب مثبت است.

فروش ، قدیمی ترین حرفه در کل تاریخ بشر است و این مهم به مرور زمان کامل و البته پیچیده تر شده است. بسیاری از ما هر روز برای خودمان یا برای اطرافیانمان قیمت اجناسی را میگیرم یا توصیه هایی برای خرید به آنها می کنیم. ولی چگونه از این توصیه ها و اطلاعاتی که داریم پول در بیاوریم ؟

ما در زیگورات چند راه حل ساده برای این منظور داریم: محصولات زیگورات را بازاریابی کنید، بفروشید و به راحتی پولدار شوید.

فرقی ندارد که شما دارای یک وبلاگ، وب سایت یا صفحه اجتماعی شخصی هستید و یا یک بازاریاب و فروشنده حرفه ای به شمار می روید، اگر از مهارت در فنون مذاکره برخوردارید یا دارای ارتباطات خوبی در سازمانها و شرکت های محل و شهر سکونت خود هستید، می توانید به راحتی فعالیت نموده و از فروش خود پورسانت بگیرید.

ما در زیگورات با روشهایی ساده برای شما راهکار های درآمدزایی متناسب با فعالیت شما تعریف کرده ایم. به چندین روش مختلف و متناسب با میزان فعالیت و استعداد شما، طرح برای درآمدزایی وجود خواهد داشت.

در فاز اول این طرح ما توانستیم با تعدادی از افراد فعال در حوزه بازاریابی و  دارندگان وبلاگ ها و وب سایت ها به تعاملی برای همکاری برسیم که باعث ایجاد درآمد مناسبی از فروش کامپیوتر، مانیتور، سرور و تجهیزات شبکه، برای ایشان گردید.

شما در این راه تنها نیستید، اگر نیاز به آموزش های فروش و فنی داشته باشید، زیگورات این امکان را برای شما میسر خواهد نمود و حتی در تمامی مراحل فروش کارشناسان این شرکت به شما کمک کرده و در کنار شما خواهند بود.

برای آشنایی بیشتر با کلیت این طرح اینجا کلیک نموده و جهت آشنایی با محصولات شرکت زیگورات به وب سایت ما مراجعه کنید و اگر طرح هایی در ذهن خود دارید حتما با ما در میان بگذارید.

فراموش نکنید میزان درآمد شما بستگی به وسعت تفکر و ایده هایتان دارد.

مطالب پیشنهادی