ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Antstream
نرم افزار و اپلیکیشن

اولین اپلیکیشن استریم بازی آیفون در تاریخ 7 تیرماه منتشر می‌شود

پلتفرم Antstream اعلام کرد که به‌زودی اولین اپلیکیشن استریم بازی در آیفون را در اختیار کاربران این دستگاه‌ها قرار خواهد داد.

ایمان صاحبی
نوشته شده توسط ایمان صاحبی | ۳ تیر ۱۴۰۳ | ۱۰:۳۰

بالاخره ماه‌ها پس از گشایش اپ استور اپل در برابر اپلیکیشن‌های استریم بازی، این فروشگاه قرار است میزبان اولین برنامه‌اش در این دسته باشد. پلتفرم Antstream اعلام کرده است 7 تیرماه اپلیکیشن Antstream Arcade را با بیش از 1300 بازی قدیمی از کنسول‌های کلاسیک، ازجمله آتاری و Commodore 64، منتشر می‌کند.

اپلیکیشن Antstream Arcade در حالت عادی هزینه اشتراک ماهانه 5 دلاری یا سالانه 40 دلاری دارد اما ظاهراً ابتدا با هزینه ماهانه 4 دلار و سالانه 30 دلار در دسترس کاربران آیفون قرار می‌گیرد. این برنامه شامل بازی‌هایی از کنسول‌های آتاری، پلی‌استیشن 1، DOS ،Commodore 64 ،NES ،SNES، گیم بوی و دستگاه‌های آرکید است.

اپلیکیشن استریم بازی Antstream به آیفون می‌آید

اپل چند وقت پیش، با تغییر سیاست‌هایش اعلام کرد سرانجام به اپ‌های استریم بازی در سراسر جهان اجازه خواهد داد سرویس‌هایشان را روی آیفون عرضه کنند. این سرویس‌ها که مشهورترین آن‌ها Xbox Cloud Gaming و Nvidia GeForce Now هستند، پیش‌تر فقط از طریق رابط تحت وب در دسترس کاربران آیفون قرار داشتند اما Antstream Arcade به اولین اپی تبدیل خواهد شد که از این تغییر سیاست بهره می‌گیرد.

در اپ‌های استریم بازی، ازجمله Antstream، نیازی به دانلود فایل بازی‌ها ندارید اما باید اینترنت خوبی داشته باشید تا بتوانید بازی‌ها را از طریق فضای ابری اجرا کنید. این اپلیکیشن درحال‌حاضر در پلتفرم‌های اندروید، ویندوز و ایکس باکس در دسترس قرار دارد.

اگرچه اپل می‌گوید با دریافت بازخورد از توسعه‌دهندگان سیاست‌هایش را تغییر داده است، عامل فشار اصلی احتمالاً قوانین جدید اتحادیه اروپا، ازجمله قانون بازارهای دیجیتال (DMA)، بوده است. این قوانین رعایت رقابت در بازار محصولات دیجیتالی را الزامی می‌کند. کوپرتینویی‌ها تحت فشار همین قوانین تغییرات دیگری، مثل دسترسی به استورهای شخص ثالث، را هم فراهم کردند اما عمده این تغییرات محدود به کشورهای عضو اتحادیه اروپاست.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی