ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

بلواسکای
نرم افزار و اپلیکیشن

بلواسکای با تغییر لوگو، از امکان مشاهده پست‌ها بدون حساب کاربری رونمایی کرد

لوگوی بلواسکای تغییر کرده است. همچنین حالا می‌توان حتی بدون حساب کاربری پست‌های این شبکه اجتماعی را دید.

آزاد کبیری
نوشته شده توسط آزاد کبیری | ۲ دی ۱۴۰۲ | ۱۰:۰۱

بلواسکای که جایگزینی برای ایکس به‌حساب می‌آید، لوگوی خود را از آسمانی آبی به همراه چند ابر، به یک پروانه آبی تغییر داده است. همچنین «جی گرابر»، مدیرعامل بلواسکای گفته است که اکنون برای دیدن پست‌ها در این پلتفرم نیازی به ورود به حساب کاربری نیست؛ شما می‌توانید پست‌ها را هم از وب و هم از اپلیکیشن بلواسکای مشاهده کنید.

براساس گزارش ورج، با آنکه حالا همه کاربران حتی بدون حساب کاربری می‌توانند پست‌های شما را ببینند، شما می‌توانید در تنظیمات حساب خود چنین امکانی را غیرفعال کنید تا پست‌ها فقط برای کسانی که حساب کاربری دارند قابل مشاهده باشد. بلواسکای می‌گوید که این تغییر وضعیت حساب شما را کاملاً خصوصی نخواهد کرد و برنامه‌های دیگر ممکن است به طریقی این درخواست شما را رعایت نکنند.

بلواسکای در بخش تنظیمات، در زیر گزینه غیرفعال‌کردن تماشای محتوای شما توسط دیگران می‌گوید: «بلواسکای یک شبکه باز و عمومی است. این تنظیم فقط نمایان‌بودن محتوای شما را در برنامه و وب‌سایت بلواسکای محدود می‌کند و سایر برنامه‌ها ممکن است این تنظیم را رعایت نکنند.» به گفته جی گرابر: «پست‌ها در بلواسکای همیشه در ابزار توسعه‌دهنده و سایر برنامه‌ها عمومی بوده‌اند.»

بلواسکای از لوگوی جدید خود رونمایی کرد

همچنین بلواسکای حالا یک لوگوی جدید دارد که یک پروانه آبی است. لوگوی قبلی این اپ یک آسمان آبی همراه با ابر بود. براساس گفته‌های مدیرعامل این شرکت، کاربران معمولاً از ایموجی پروانه برای نشان‌دادن بلواسکای استفاده می‌کردند. او همچنین گفته است: «پروانه به‌نوعی به مأموریت ما برای تحول شبکه‌های اجتماعی به یک چیز جدید اشاره دارد.»

با توجه به روی‌آوردن شبکه‌های اجتماعی مثل تردز به پروتکل ActivityPub و اتصال آن به شبکه‌های اجتماعی دیگر، بلواسکای که براساس پروتکل AT خود ساخته شده است، احتمالاً باید به‌دنبال تغییر باشد. بااین‌حال، این اپلیکیشن همواره مخاطبین جدیدتری جذب می‌کند و به‌سرعت درحال رشد است. گفتنی است که همچنان برای ثبت‌نام در بلواسکای به دعوت‌نامه نیاز دارید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی