ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اپلیکیشن ChatGPT برای آیفون
نرم افزار و اپلیکیشن

اپلیکیشن ChatGPT برای iOS آپدیت شد؛ پشتیبانی از سیری و شورتکات‌ها

اپلیکیشن ChatGPT حالا برای آیپد بهینه شده است و همچنین می‌توانید از طریق سیری از آن استفاده کنید.

محمد قریشی
نوشته شده توسط محمد قریشی | ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۳:۰۰

شرکت OpenAI چند هفته پیش اپلیکیشن ChatGPT را برای iOS و iPadOS منتشر کرد و حالا شاهد انتشار یک به‌روزرسانی برای آن هستیم. این آپدیت باعث استفاده کامل از نمایشگر آیپد می‌شود و همچنین پشتیبانی از سیری، قابلیت درگ اند دراپ و ادغام شورتکات‌ها را به این اپلیکیشن می‌آورد.

پشتیبانی ChatGPT از آیپد به معنای آن است که کاربران می‌توانند از چت‌بات OpenAI روی کل نمایشگر تبلت اپل استفاده کنند. درحقیقت حالا ChatGPT برای آیپد بهینه‌سازی شده است و با یک اپ مخصوص آیفون روی آیپد روبه‌رو نیستیم. این اپلیکیشن از نظر عملکرد تفاوتی با گذشته پیدا نکرده و همچنان با یک رابط چت به همراه گزینه‌های دسترسی به GPT-3.5 یا GPT-4 روبه‌رو می‌شوید.

آپدیت جدید اپلیکیشن ChatGPT برای آیفون و آیپد

OpenAI در این آپدیت جدید پشتیبانی از قابلیت درگ اند دراپ را هم به اپ ChatGPT اضافه کرده است. بنابراین می‌توانید هر پیامی را از اپلیکیشن برداشته و به اپ‌های دیگر ببرید. علاوه بر این ویژگی، حالا می‌توانید از طریق سیری، ChatGPT را فرابخوانید و اجرا کنید. همچنین امکان استفاده از چت‌بات ChatGPT از طریق ویژگی شورتکات‌های اپل هم وجود دارد.

اپلیکیشن ChatGPT آیفون

قابلیت شورتکات‌ها به شما اجازه می‌دهد برای شروع گفت‌وگو با ChatGPT، درون شورتکات‌ها یک سؤال بسازید و سپس آن را با شورتکات‌های اپل ادغام کنید.

شرکت OpenAI از زمان انتشار اپلیکیشن ChatGPT برای iOS، درحال بهبود عملکرد آن است تا کاربران بیشتری به سراغ آن بروند. البته این تغییرات درحالی انجام می‌شوند که هنوز نسخه مخصوص اندروید این برنامه منتشر نشده است. انتظار داریم به‌زودی کاربران اندروید هم به نسخه رسمی اپ ChatGPT دسترسی پیدا کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی