ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

کوپایلوت
نرم افزار و اپلیکیشن

هوش مصنوعی GPT-4o به‌زودی به کوپایلوت می‌آید

هوش مصنوعی پیشرفته GPT-4o شرکت OpenAI نیز به‌زودی به کوپایلوت اضافه خواهد شد.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۲۰:۴۷

مایکروسافت تاکنون از طریق Copilot دسترسی به مدل GPT-4 را برای کاربران فراهم کرده بود و حالا اعلام کرد که هوش مصنوعی GPT-4o نیز به‌زودی به کوپایلوت اضافه خواهد شد.

مایکروسافت در رویداد خود نحوه اضافه‌شدن GPT-4o به کوپایلوت رو نشان داد. در این نمایش اولیه شاهد بازی Mincecraft بودیم و بار دیگر Copilot می‌تواند اتفاقات محیط دسکتاپ را ببیند و نسبت به آن‌ها پاسخ دهد. در واقع کوپایلوت با کمک هوش مصنوعی GPT-4o می‌تواند بازیکن ماینکرفت را راهنمایی کند.

نمایش مایکروسافت ادامه پیدا می‌کند و اینطور که به نظر می‌رسد ظاهراً با یک دستیار بازی‌های ویدیویی روبرو هستیم. به‌عنوان مثال، هنگامی که بازیکن ماینکرفت در بازی با یک زامبی روبرو می‌شود، هوش مصنوعی با گفتن جمله: «اوه یک زامبی!» به او هشدار می‌دهد.

در واقع Copilot به‌زودی می‌تواند تمام چیزهایی که بازیکنان مشاهده می‌کند را ببیند و با کمک GPT-4o واکنش نشان دهد.

اضافه شدن کوپایلوت به File Explorer

علاوه بر این، مایکروسافت نحوه ادغام Copilot در File Explorer و Notifications را نیز در رویداد خود نشان داده است. با این ادغام، کاربران می‌توانند فایل‌ها را با سرعت بیشتری ویرایش کنند یا به نوتیفیکیشن‌ها با پاسخ‌های ساخته‌شده توسط هوش مصنوعی پاسخ دهند.

مایکروسافت در نهایت از Windows Copilot Runtime رونمایی کرد که شامل 40 مدل هوش مصنوعی مختلف می‌شود و می‌توان از آن‌ها در ویندوز 11 استفاده کرد. فردا و در کنفرانس Microsoft Build اطلاعات بیشتری درباره Copilot Runtime منتشر خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی