Flipboard

اپلیکیشن مجله الکترونیک فلیپبرد flipboard

تعداد زیاد سایت های اینترنتی گاهی دنبال کردن آن ها را دشوار می کند. سایت هایی رنگارنگ که هر یک در زمینه تخصصی خود جذاب ترین مطالب ممکن را ارائه می دهند. موسیقی، تکنولوژی، ورزش و … همگی از موضوعاتی هستند که اخبار آن ها به صورت روزانه در ده ها سایت منتشر می شود.

اپلیکیشن فلیپ برد، برنامه ای است برای کسانی که می خواهند اخبار و مطالب داخل اینترنت را با حال و هوایی متفاوت مشاهده نمایند. این اپلیکیشن یک مجله اینترنتی است که به شما اجازه می دهد محتوای آن را خود تعیین نمایید و از این طریق همواره مطالب سایت هایی که دوست دارید را به آسانی دنبال نمایید.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید تا بیشتر با قابلیت های این اپلیکیشن آشنا شویم.

منابع آماده

اپلیکیشن مجله الکترونیک فلیپبرد flipboard

وقتی که برای اولین بار اپلیکیشن فلیپ برد را اجرا کنید، از شما خواسته می شود تا دسته بندی های مورد علاقه خود را انتخاب کنید. این دسته بندی ها هر یک شامل منابع مختلفی می شوند که بعدا محتوای آن ها برای شما به نمایش در می آید. اخبار، عکاسی، اقتصاد، سرگرمی، سیاست، علم، موسقیی و … از جمله مواردی هستند که در این بخش می توانید انتخاب کنید.

در مرحله بعدی کاشی هایی ظاهر می شود که هر کدام از آنها حاوی مطالبی است که قبلا انتخاب کردید. نحوه کار فلیپ برد بدین ترتیب است که بهترین سایت های هر حوزه را شناسایی کرده و جدیدترین مطالب آن را برای شما به نمایش در می آورد. فلیپ برد کلیه عکس ها و نوشته ها را در قالب مخصوص به خود نشان می دهد و دیگر شما را ملزوم نمی کند تا قالب رنگارنگ سایت های مختلف را باز نمایید. در اینجا همه تمرکز بر روی راحت تر خوانده شدن مطالب، قرار گرفته است.

در این بخش باید اشاره کنیم که کلیه این سایت ها به زبان انگلیسی هستند و سایت های فارسی در بین آن ها جایی ندارد. اما مگر نه اینکه گفتیم فلیپ برد یک مجله اینترنتی است و شما می توانید محتوای مورد نظر خود را به آن اضافه کنید ؟ پس نگران سایت های فارسی نباشید، آن ها را نیز به راحتی می توان به فلیپ برد اضافه کرد.

اضافه کردن منابع

اپلیکیشن مجله الکترونیک فلیپبرد flipboard

برای اینکه بتوان سایت های دیگری را به مجله فلیپ برد اضافه کرد، باید ابتدا منوی کناری برنامه را باز نمود، در اینجا آدرس سایت مورد نظر خود را در بخش جستجو وارد نمایید. در صفحه ای که ظاهر می شود باید به دنبال RSS سایت مورد نظر خود بگردید که قاعدتا باید با انتخاب گزینه More Results آن را پیدا کنید. پس از انتخاب سایت مورد نظر، برای اینکه آن را به صفحه اول مجله خود اضافه کنید باید دکمه + را بر روی صفحه لمس نمایید. با این تکنیک هر سایتی که دوست داشته باشید، فارغ از آنکه زبانش انگلیسی باشد یا فارسی را می توان به فلیپ برد اضافه کرد.

این اپلیکیشن همچنین به شما این امکان را می دهد تا شبکه های اجتماعی را نیز به آن متصل کنید و از آخرین به روز رسانی ها در آن ها مطلع شوید.

جمع آوری و به اشتراک گذاری محتواها

اپلیکیشن مجله الکترونیک فلیپبرد flipboard

تا به اینجا متوجه شدید که در محیط فلیپ برد می توان مطالب سایت های متعددی را در قالبی ساده و طبقه بندی شده مطالعه نمود. اما اگر از کسانی هستید که دوست دارند مطالب جالبی که می بینند را با دوستانشان نیز به اشتراک بگذارند، بهتر است بدانید که فلیپ برد بخشی ویژه را نیز برای این موضوع تدارک دیده است.

شما می توانید بخشی از مجله خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و مطالبی که دوست دارید را در آن قرار دهید. در واقع با این امکان در هیبت یک سردبیر کارکشته ظاهر می شوید که بهترین ها را به دست مخاطبانش می رساند. از مجموعه سایت هایی که به فلیپ برد اضافه کردید، هر مطلبی که به نظرتان ارزش به اشتراک گذاری داشت را انتخاب کنید و دکمه + را لمس نمایید. در این مرحله از شما خواسته می شود که نام مجله خود را انتخاب نموده و توضیحاتی را در مورد آن وارد کنید. پس از انجام این کارها مجله ساخته می شود و مطالب در آن قرار می گیرد. حال اگر کسی اسم مجله شما را در بخش جستجو وارد نماید، می تواند مشترک مطالبتان شود. هر مجله دارای لینک اختصاصی خود است که جهت عضو گیری می توان آن را در اختیار سایر کاربران قرار داد.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟