ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

گوگل مپس
نرم افزار و اپلیکیشن

گوگل مپس به ویژگی‌های جدیدی برای مسیریابی راحت‌تر مجهز شد

همچنین گوگل اخیراً رنگ‌های استفاده‌شده در نقشه‌های خود را تغییر داده که این موضوع باعث نارضایتی کاربران شده است.

محبوب‌ترین اپلیکیشن ناوبری، یعنی گوگل مپس درحال دریافت ویژگی‌های جدیدی است که تجربه کارمندان را به‌طور کلی متحول می‌کند. ازجمله این ویژگی‌ها می‌توان به ارسال واکنش ایموجی و ایجاد فهرست‌هایی مشترک اشاره کرد و همچنین قابلیت‌های مسیریابی گوگل مپس نیز بهبود یافته است.

Google Maps ویژگی جدیدی برای بهبود مسیریابی خود دریافت خواهد کرد که می‌تواند بسته به نیاز شما مسیرهای مختلفی را نشان دهد. در این مسیریابی جدید گزینه‌هایی ازجمله بهترین مسیر، نقل‌و‌انتقال کمتر، پیاده‌روی کمتر، دسترسی به صندلی چرخدار و کمترین هزینه نیز وجود دارد. علاوه‌براین، گوگل مپس با وجود آن می‌تواند ورودی و خروجی صحیح ایستگاه‌ها را نیز نشان دهد تا کاربران سوار قطار اشتباهی نشوند.

یکی از ویژگی‌های مفید دیگری که گوگل مپس در آینده دریافت خواهد کرد، فهرست‌های مشترک است. همان‌طور که از نام این ویژگی پیداست، کاربران با کمک آن می‌توانند همراه با دوستان خود فهرست‌های مشترکی ایجاد کنند که همچنین از واکنش‌های ایموجی پشتیبانی می‌کند. با کمک این دسته از فهرست‌ها، به عنوان مثال، می‌توانید مقصد سفر بعدی خود را با دوستانتان مشخص کنید.

همچنین می‌توانید این فهرست‌ها را از طریق پیامک یا سایر برنامه‌های پیام‌رسان با دوستان یا اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارید.

حضور ایموجی‌ها نیز اکنون در گوگل مپس بیشتر شده است، زیرا اکنون می‌تواند با استفاده از آن‌ها به عکس‌ها و نظرات ثبت‌شده دیگران واکنش نشان دهید. همان‌طور که گوگل در وبلاگ رسمی خود توضیح می‌دهد، برخی از ویژگی‌های جدید مانند واکنش‌های ایموجی هم‌اکنون برای اندروید و iOS منتشر شده‌اند و به‌روزرسانی‌های مربوط به مسیریابی و لیست‌های مشترک طی هفته‌های آینده ارائه خواهند شد.

تغییر رنگ گوگل مپس و نارضایتی کاربران

درهمین‌حال، گوگل اخیراً یک طرح رنگ جدیدی برای نقشه‌های خود ارائه کرده بود که با وجود آن کاربران به‌سادگی می‌توانند در هنگام ناوبری محیط اطراف خود را درک کنند. اما برخی کاربران در شبکه‌های اجتماعی از این تغییر رنگ و روشن‌بودن بیش‌ازحد این طرح استقبال خوبی نکرده‌اند. بسیاری امیدوار هستند که این تغییر دائمی نباشد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی