ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

نرم افزار و اپلیکیشن

تعداد اپلیکیشن‌های بومی سیستم‌عامل هارمونی هواوی از 4000‌ برنامه عبور کرد

تعداد اپلیکیشن‌های بومی سیستم‌عامل هارمونی هواوی از مرز 4000 عبور کرده است. این موفقیت نقطه عطف بزرگی برای این شرکت چینی محسوب می‌شود.

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۲۰ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۲:۳۰

تعداد اپلیکیشن‌های بومی سیستم‌عامل HarmonyOS هواوی از مرز 4000 برنامه عبور کرده است. این موفقیت نقطه عطف بزرگی برای این شرکت چینی محسوب می‌شود.

وب‌سایت هواوی سنترال به نقل از هواوی، با انتشار گزارشی تأیید کرده که تعداد اپلیکیشن‌های بومی و غیراندرویدی سیستم‌عامل HarmonyOS به 4000 برنامه رسیده است. این وب‌سایت همچنین به این نکته اشاره کرده که تعداد اپلیکیشن‌های بیشتری نیز در مرحله توسعه قرار دارند و هواوی بیش‌ از قبل در مسیر توسعه پیش می‌رود.

هواوی به 4000 اپلیکیشن بومی در سیستم‌عامل هارمونی رسید

چند ماه قبل هواوی اعلام کرد که بیش از 200 توسعه‌دهنده روی توسعه اپلیکیشن‌های مبتنی بر سیستم‌عامل HarmonyOS کار می‌کنند. تعداد برنامه‌های غیراندرویدی و بومی این سیستم‌عامل طی چهار ماه گذشته با رشد 20 درصدی روبه‌رو بوده است.

هواوی ظاهراً قصد دارد سیستم‌عامل HarmonyOS NEXT را نیز در دسترس قرار دهد. این نسخه‌‌ از سیستم‌عامل هارمونی برای کاربران چینی توسعه داده می‌شود و از برنامه‌های مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید پشتیبانی نمی‌کند. نسخه آزمایشی این سیستم‌عامل در دسترس توسعه‌دهندگان قرار گرفته است و احتمالاً در کنفرانس HDC 2024 برای کاربران گوشی‌های هواوی عرضه می‌شود.  

هواوی با سیستم‌عامل بومی و اختصاصی خود می‌تواند موقعیتش را در چین مستحکم کند. این نقطه عطف جدید برای هواوی مثبت و روبه‌رشد است و این شرکت را وارد رقابت جدیدی با سیستم‌عامل اندروید و iOS می‌کند.

گفتنی است سیستم‌عامل هارمونی هواوی از اپلیکیشن‌های مختلف در حوزه‌های امور مالی، سرگرمی، بازی، سفر و پلتفرم‌های اجتماعی پشتیبانی می‌کند.

باید دید هواوی در ادامه مسیر چه نقاط عطف دیگری را برای خود ثبت می‌کند با چه مسائلی در مسیری که طی می‌کند روبه‌رو خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی