ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اینستاگرام
نرم افزار و اپلیکیشن

اینستاگرام روی ابزار جدیدی برای مدیریت محتواهای اسپم و حساب‌های فیک کار می‌کند

این سیستم به‌طور خودکار می‌تواند فالوورها فیک و محتواهای اسپم را مشخص کند و کاربر از طریق آن می‌تواند تمام آن‌ها را حذف کند.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۲۳ آذر ۱۴۰۲ | ۰۹:۰۰

متا قصد دارد مجموعه‌ای از ابزارهای جدید را به کاربران اینستاگرام ارائه کند تا کنترل بیشتری روی محتوای اسپم و بات‌هایی که در فید خود می‌بینند، داشته باشند. همچنین با وجود این ابزارها، در صورتی که محتوای ارسال‌شده کاربران مطابق با دستورالعمل‌های اینستاگرام نباشد، به آن‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود. این ابزارهای جدید به‌تدریج طی هفته‌های آینده ارائه خواهند شد.

اینستاگرام در چند وقت گذشته مشغول توسعه سیستم تشخیص خودکار خود بوده که می‌تواند محتواهای اسپم را در نظرات، برچسب‌ها، فالوورها و بازدیدهای استوری‌ها بررسی کند. این سیستم به‌طور خودکار می‌تواند فالوورها فیک و محتواهای اسپم را مشخص کند و همچنین این امکان را به کاربران می‌دهد که آن‌ها را به‌صورت انبوه حذف کنند تا در وقت آن‌ها صرفه‌جویی شود.

ابزار جدید اینستاگرام برای تولیدکنندگان محتوا

با این ویژگی، کاربران برگه جدیدی با عنوان «Potential spam» مشاهده خواهند کرد که از طریق آن می‌توانند فالوورهایی که به‌عنوان بات یا اسپم تشخیص داده شده‌اند را به‌طور کلی حذف کنند. همچنین در صورت حذف این حساب‌ها، آن‌ها اعلانی دریافت نخواهند کرد.

در بیانیه اینستاگرام آمده است:

«می‌دانیم که به‌عنوان یک تولیدکننده، تعامل با جامعه خود به شما انرژی و انگیزه می‌دهد، اما اینکه مجبور باشید برای حذف نظرات اسپم از پست‌های خود یا حذف حساب‌های فیک از بین دنبال‌کنندگان خود وقت بگذارید، می‌تواند یک مشکل باشد. و اگر زمان بیشتری را صرف مدیریت حساب خود کنید، زمان کمتری برای تعامل با طرفداران خود خواهید داشت.»

علاوه بر این، قابلیت جدید اینستاگرام همچنین می‌تواند پست‌هایی که خط‌مشی‌های محتوای این شبکه اجتماعی را نقض کرده‌اند را تشخیص دهد و به‌صورت درون برنامه‌ای کاربران را از آن‌ها مطلع می‌کند.

شناسایی محتواهای اسپم از مدت‌ها قبل در مرکز اصلی تمرکز اینستاگرام قرار داشته است. متا همیشه تلاش کرده تا با بات‌هایی که در این پلتفرم حضور دارند و محتواهای اسپم را منتشر می‌کنند، مقابله کند و حالا با وجود این ابزار، سیستمی برای نظارت بر محتوای نامناسب برای کاربران ایجاد کرده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی