ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

instagram
نرم افزار و اپلیکیشن

اینستاگرام ‌با قابلیت جدید ارسال نوت‌های ویدئویی 2 ثانیه‌ای به‌روز شد

کاربران اینستاگرام مدتی است می‌توانند در قسمت بالای دایرکت یادداشت‌های کوتاهی در قالب حداکثر 60  کاراکتر، به‌مدت 24‌ ساعت به اشتراک بگذارند. حالا این امکان برای آنها فراهم شده که در کنار محتوای نوشتاری بتوانند ...

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۲۳ آذر ۱۴۰۲ | ۱۱:۳۰

کاربران اینستاگرام مدتی است می‌توانند در قسمت بالای دایرکت یادداشت‌های کوتاهی در قالب حداکثر 60  کاراکتر، به‌مدت 24‌ ساعت به اشتراک بگذارند. حالا این امکان برای آنها فراهم شده که در کنار محتوای نوشتاری بتوانند ویدیوهای کوتاه 2 ثانیه‌ای را نیز منتشر کنند.

همانطور که گفته شد مدتی است کاربران اینستاگرام می‌توانند در قسمت بالای بخش دایرکت، محتوای متنی و یادداشت‌های کوتاهی را مربوط به کارهای روزانه یا پیام‌هایی که تمایل دارند با دیگران به اشتراک بگذارند، منتشر کنند. کاربران تاکنون می‌توانستند فقط محتوای متنی را در قسمت نوت‌ها با دیگران به اشتراک بگذارند ولی حالا اینستاگرام این قابلیت را گسترش داده و این امکان را برای کاربران فراهم کرده تا بتوانند نوت‌های ویدیویی 2 ثانیه‌ای منتشر کنند تا به مدت 24 ساعت در بالای بخش دایرکت قابل دسترسی باشد.

نوت‌های ویدیویی 2‌ ثانیه‌ای به اینستاگرام اضافه شد

نوت‌های اینستاگرام برپایه محتوای متنی طراحی و در دسترس کاربران قرار گرفت. مدتی قبل قابلیت اضافه کردن محتوای صوتی هم به این قسمت اضافه شد. حالا متا تصمیم گرفته قدرت عمل بیشتری در اختیار کاربران قرار دهد و نوت‌های ویدیویی 2 ثانیه نیز در قسمت‌های نوت‌ها قابل انتشار هستند.

براساس اطلاعات منتشر شده از سوی متا، کاربران می‌توانند به ویدیوهای 2 ثانیه‌ای زیرنویس هم اضافه کنند. البته ویدیوهای این قسمت تنها 2 ثانیه‌ای هستند، در نتیجه نمی‌توانند جای استوری را از آن خود کنند. کاربرانی که نوت‌های ویدیویی را مشاهده می‌کنند نیز می‌توانند برای پاسخ دادن به نوت‌ها هم از محتوای متنی و هم تصاویر، ویدیو، گیف و استیکر استفاده کنند.

باید دید آیا این قابلیت جدید می‌تواند توجه کاربران را به خود جلب کند یا خیر.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی