ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

شبکه اجتماعی تردز
نرم افزار و اپلیکیشن

نسخه ویندوز شبکه اجتماعی «اینستاگرام تردز» منتشر شد

هم‌اکنون می‌توانید این برنامه را از استور مایکروسافت برای ویندوز 10 و 11 دانلود کنید.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۲:۰۰

شبکه اجتماعی مبتنی بر متن تردز (Threads) که اوایل تابستان امسال به‌عنوان رقیبی برای ایکس معرفی شده بود، حالا یک اپلیکیشن رسمی برای ویندوز دارد. نسخه ویندوز Threads یک تجربه پیام‌رسانی متمرکز را برای کاربران اینستاگرام ارائه می‌کند و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا با دوستان نزدیک و تولیدکنندگان محتوا موردعلاقه خود ارتباط برقرار کنند.

یکی از قابلیت‌های شبکه اجتماعی تردز برای ویندوز که هم‌اکنون می‌توانید آن را از استور مایکروسافت برای ویندوز 10 و 11 دانلود کنید، یکپارچه‌سازی بسیار خوب با اینستاگرام است. در واقع می‌توانید به‌سادگی حساب اینستاگرام خود را به این برنامه متصل کنید.

نسخه ویندوز اینستاگرام تردز

از نظر عملکرد، این برنامه مانند نسخه موبایلی Threads می‌تواند بحث‌ها و موضوعات موردعلاقه کاربران را براساس اولویت به آن‌ها نشان دهد. علاوه بر این، با آن می‌توانید دوستان جدیدی پیدا کنید و با آن‌ها ارتباط برقرار کنید و به‌طور کلی جوامع جدیدی شکل دهید.

علاوه بر این، در داخل برنامه تنظیماتی برای کاربران فراهم شده است که برای مواردی مانند مشاهده محتوا، پاسخ‌ها و منشن‌ها کنترل بیشتری به کاربر ارائه می‌کنند.

از زمان معرفی تردز نزدیک به 8 ماه می‌گذرد و متا همیشه در تلاش بوده تا این شبکه اجتماعی را در دسترس افراد بیشتری قرار دهد. چند ماه قبل، کاربران اتحادیه اروپا به آن دسترسی پیدا کرده بودند. همچنین، متا قصد دارد تا از طریق ادغام Threads با شبکه‌های اجتماعی منبع باز و قابل تعامل، دامنه دسترسی آن را گسترده‌تر کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی