ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ios 17.4
نرم افزار و اپلیکیشن

آپدیت iOS 17.4 ظاهراً باعث تخلیه سریع‌تر باتری آیفون‌ها می‌شود

علاوه‌براین، کاربران گزارش کرده‌اند که پس از نصب این آپدیت، گوشی آیفون آن‌ها دیرتر شارژ می‌شود.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۱:۳۰

اپل هفته گذشته iOS 17.4 را منتشر کرد. این به‌روزرسانی در اتحادیه اروپا امکان سایدلودینگ اپ‌ها و چندین قابلیت دیگر را فراهم می‌کند. بااین‌حال، به‌نظر می‌رسد که iOS 17.4 باعث خالی‌شدن سریع‌تر باتری گوشی‌ها نیز می‌شود.

براساس گزارش‌های موجود، کاربری در شبکه‌های اجتماعی ادعا کرده که پس از دریافت این به‌روزرسانی، باتری گوشی آیفون او تنها در دو ساعت 40 درصد کاهش یافته است. یک کاربر دیگر می‌گوید که باتری آیفون او پس از نوشتن و ارسال دو پست در شبکه اجتماعی ایکس، 13 درصد کاهش یافته است. علاوه‌براین، کاربر دیگری ادعا کرده که شارژ گوشی آیفون او بدون اینکه استفاده شود، در طول شب از 60 درصد به صفر رسیده است.

iOS 17.4 همچنین باعث کاهش سرعت شارژ می‌شود

شارژ باتری نیز پس از نصب iOS 17.4 ظاهراً با مشکل مواجه شده است. در این رابطه، کاربری که آیفون 11 پرو دارد، گزارش کرده که گوشی خود را پس از دریافت این به‌روزرسانی با 40 درصد شارژ به برق متصل کرده و پس از چهار ساعت، باتری دستگاه او تا 94 درصد شارژ شده است.

با توجه به این مشکلات، چندین کاربر آیفون در شبکه اجتماعی ایکس تلاش کرده‌اند تا به دیگران هشدار دهند که iOS 17.4 را نصب نکنند.

اپل هنوز به این مشکل واکنشی نداشته است. اگر به هر دلیلی آپدیت iOS 17.4 را دریافت کردید و با مشکل تخلیه سریع باتری مواجه شدید، راه‌هایی وجود دارد که ممکن است عمر باتری دستگاه شما را به حالت عادی برگرداند. به‌ عنوان مثال، از بخش باتری در تنظیمات دستگاه خود می‌توانید برنامه‌هایی که بیشتر باتری مصرف می‌کنند، مشاهده و نسبت به حذف آن‌ها اقدام کنید. با کاهش روشنایی نمایشگر یا خاموش‌کردن قابلیت همیشه روشن (AoD) آن نیز می‌توانید از تخلیه‌شدن سریع‌تر باتری دستگاه خود جلوگیری کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی