ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اینستاگرام
نرم افزار و اپلیکیشن

جک دورسی حساب اینستاگرام خود را حذف کرد

همانطور که دورسی اشاره می‌کند، او یکی از 10 حساب اولیه و از اولین سرمایه‌گذاران اینستاگرام بوده و حالا شناسه @jack قابل دسترس است.

«جک دورسی»، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل سابق توییتر که اکنون مدیرعامل Block است، اعلام کرد که حساب اینستاگرام خود را حذف کرده است. دورسی با اشاره به این موضوع گفت که شناسه @jack  در شبکه‌اجتماعی اینستاگرام اکنون قابل دسترس است، در حالی که این شناسه‌ها به‌طور معمول هزاران دلار به فروش می‌رسند.

توییت دورسی و واکنش ایلان ماسک به کنار‌گذاشتن اینستاگرام

او با انشتار پستی در شبکه اجتماعی ایکس، اعلام کرد که حساب کاربری خود را حذف کرده است:

«اکانت اینستاگرامم را بعد از 12 سال پاک کردم. من یکی از 10 حساب اولیه این شبکه اجتماعی و یکی از اولین سرمایه‌گذاران آن بوده‌ام.»

ایلان ماسک، مالک جدید توییتر با انتشار یک ایموجی آتش به توییت دورسی پاسخ داد و از آن استقبال کرد. دورسی همچنین به این موضوع اشاره کرد که وقتی اینستاگرام به فیسبوک (متا فعلی) فروخته شد، او استفاده از این برنامه را متوقف کرد.

دورسی و سیستروم از زمان همکاری در Odeo با یکدیگر دوست بوده‌اند و در یک مقطع زمانی، توییتر حتی تلاش کرد تا اینستاگرام را بخرد، اما این درخواست رد شد. وقتی دورسی بعداً متوجه شد که اینستاگرام قرار است با قیمت 1 میلیارد دلار به فیسبوک (بزرگ‌ترین رقیب توییتر در آن زمان) فروخته شود، از ارسال پست در این برنامه خودداری کرد. در واقع، دورسی از 9 آوریل 2012 تاکنون پستی در اینستاگرام ارسال نکرده است.

با این حال، زمانی که توییتر توسط ایلان ماسک خریداری شد، دورسی سهام خود در این شرکت را حفظ کرد و از سایر شبکه‌های اجتماعی که با توییتر رقابت می‌کنند نیز حمایت کرده است. بلواسکای از جمله شبکه‌های اجتماعی رقیب توییتر است که دورسی به راه‌اندازی آن کمک کرده و او همچنین با اهدای حدود 245 هزار دلار بیت کوین از پلتفرم غیرمتمرکز Nostr نیز حمایت کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی