ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

مایکروسافت تیمز
نرم افزار و اپلیکیشن

مایکروسافت تیمز به قابلیت ترجمه هوشمند مجهز می‌شود

این ویژگی قرار است از آوریل 2024 (فروردین/اردیبهشت) در دسترس کاربران قرار بگیرد.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۸:۳۰

مایکروسافت برای تیمز (Teams) ویژگی جدیدی را منتشر کرده است که پیام چت‌ها را به‌صورت هوشمند ترجمه می‌کند. این قابلیت به کاربران کمک خواهد کرد تا بتوانند از طریق مایکروسافت تیمز به زبان‌های مختلفی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

طبق گزارش‌های موجود، با وجود این قابلیت، زمانی که پیامی دریافت کنید که به زبان دلخواه شما نیست، ترجمه‌ای به‌صورت هوشمند برای شما پیشنهاد می‌شود. همچنین می‌توانید زبان‌هایی که نمی‌خواهید ترجمه شوند را از طریق تنظیمات مشخص کنید و علاوه بر این، ترجمه خودکار را نیز می‌توان فعال یا غیرفعال کرد.

این ویژگی با شناسه 99841، روز گذشته به نقشه راه مایکروسافت 365 اضافه شده است و قرار است از آوریل 2024 (فروردین/اردیبهشت) در دسترس کاربران قرار بگیرد.

مایکروسافت همچنین در نقشه راه مایکروسافت 365 اعلام کرده که ویژگی Walkie-Talkie تیمز در iOS به‌زودی با فریم‌ورک Push-to-Talk اپل یکپارچه خواهد شد. به بیان ساده‌تر، این امر به توسعه‌دهندگان برنامه‌ها یک روش تأیید شده توسط اپل برای پیاده‌سازی عملکرد واکی تاکی ارائه می‌کند.

علاوه بر این، ردموندی‌های همچنین در حال کار روی به‌روزرسانی بزرگ دیگری برای ویندوز 11 هستند که ظاهراً مایکروسافت تیمز را به‌صورت یکچارچه به‌همراه خواهد داشت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی