ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

قیمت گیم پس
نرم افزار و اپلیکیشن

مایکروسافت قیمت سرویس گیم پس را افزایش می‌دهد؛ معرفی یک اشتراک استاندارد جدید

هزینه ماهانه گیم‌پس 3 دلار افزایش پیدا می‌کند و اشتراک تازه‌ای بدون دسترسی به بازی‌های جدید از روز اول، ارائه خواهد شد.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۲۰ تیر ۱۴۰۳ | ۰۹:۰۰

مایکروسافت قصد دارد سپتامبر قیمت سرویس ایکس باکس گیم پس (Xbox Game Pass Ultimate) را دوباره افزایش دهد و اشتراک جدید «استاندارد» ارائه کند، البته از روز اول بازی‌های اورجینال ایکس باکس را دریافت نمی‌کند. طبق ایمیلی که مایکروسافت برای مشترکین فرستاده است، قیمت سرویس گیم پس از 12 سپتامبر (22 شهریور) به 19.99 دلار در ماه تغییر می‌کند که 3 دلار از قیمت فعلی 16.99 دلار گران‌تر است.

طبق توضیحات مایکروسافت، قیمت سرویس PC Game Pass نیز سپتامبر افزایش می‌یابد و از 9.99 دلار به 11.99 دلار در ماه تغییر می‌کند. در این لیست، تغییرات قیمت ایکس باکس گیم پس برای کشورهای مختلف آمده است.

ایکس باکس گیم پس

مایکروسافت زمانی تصمیم به افزایش قیمت سرویس اشتراکی خود گرفته که قصد دارد اواخر سال جاری بازی‌های بزرگی ازجمله Call of Duty: Black Ops 6 و عناوین دیگری را به Game Pass اضافه کند. همچنین این افزایش قیمت، بیشتر مشترکین Ultimate را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد که بخش زیادی از مشترکین گیم پس هستند.

اضافه‎‌کردن اشتراک استاندارد جدید به گیم پس

در کنار این تغییرات قیمتی، مایکروسافت قصد دارد اشتراک استاندارد جدیدی با قیمت 14.99 دلار در ماه را به مشترکین گیم پس ارائه کند که عناوین جدید و اوریجینال ایکس باکس را از روز اول دریافت نخواهد کرد.

مایکروسافت می‌گوید این اشتراک استاندارد جدید در ماه‌های آینده در دسترس قرار خواهد گرفت.

بیشتر از یک سال پیش نیز مایکروسافت قیمت سرویس‌های گیم پس را بین 1 تا 2 دلار در ماه افزایش داد و باوجود گزارش‌هایی مبنی‌بر اضافه‌کردن بازی‌های Call of Duty به این سرویس، افزایش قیمت جدید تا حد زیادی قابل‌انتظار به‌ نظر می‌رسید. باوجود این افزایش قیمت، مایکروسافت آماده است سری Call of Duty را به گیم پس اضافه کند که یکی از موردانتظارترین بازی‌های مشترکین گیم پس بوده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی