ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

مستربیست
نرم افزار و اپلیکیشن

مستربیست با عبور از T-Series، بزرگ‌ترین یوتوبر جهان شد

این جوان 26 ساله اکنون صاحب پرمخاطب‌ترین کانال یوتوب است.

آزاد کبیری
نوشته شده توسط آزاد کبیری | ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۳:۲۴

«جیمی دونالدسون»، مشهور به مستربیست، جایگاه اول را از شرکت هندی ضبط‌کننده موزیک و فیلم T-Series گرفت و به پرمشترک‌ترین کانال یوتوب جهان تبدیل شد. «ایلان ماسک»، مدیرعامل شبکه اجتماعی ایکس نیز این دستاورد را به او تبریک گفت.

براساس پست مستربیست در ایکس، کانال یوتوب این جوان 26 ساله اکنون بیشترین تعداد مشترکین این پلتفرم را دارد. او در پست خود نوشت که پس از 6 سال بالاخره انتقام PewDiePie را گرفت. در سال 2019 کانال T-Series جایگاه اول را از PewDiePie گرفت و از آن زمان نیز مستربیست در تلاش بوده است تا به جایگاه اول دست یابد.

کانال مستربیست در هنگام نگارش این مطلب حدود 267 میلیون و 782 هزار مشترک دارد، درحالی‌که مشترکان T-Series حدود 266 میلیون و 739 هزار نفر است.

جدیدترین آمار تعداد مشترکان کانال مستربیست (چپ) در مقایسه با T-Series (راست) در هنگام نگارش این مطلب

کانال یوتوب مستربیست در جایگاه اول جهان

از زمان اعلام خبر این دستاورد، پست مستربیست بالغ بر 11 میلیون بازدید در ایکس دریافت کرده است. همچنین این پست واکنش‌های زیادی به‌دنبال داشته و ایلان ماسک نیز به آن پاسخ داده است. مدیرعامل پلتفرم ایکس این دستاورد را به مستربیست تبریک گفت.

جیمی دونالدسون در ابتدای سال 2023 و زمانی که 127 میلیون مشترک داشت، قول داد که انتقام یوتوبر سوئدی یعنی Pewdiepie را از T-Series بگیرد که در آن زمان 233 میلیون نفر مشترک داشت. تقریباً یک سال و نیم بعد، مستربیست اختلاف بیش از 100 میلیون مشترک را جبران کرد و از 1 ژوئن 2024، کانال او رسماً از این برند هندی پیشی گرفت.

پیش‌ازاین، کانال T-Series خطر ازدست‌دادن سلطنت خود را احساس کرده بود، زیرا این کانال در 15 آوریل (27 فروردین) در ویدیویی از هواداران خود خواست تا در این رقابت با آن‌ها متحد شوند. مستربیست نیز مستقیماً به T-Series در ایکس پاسخ داد و به مخاطبین گفت که عضو کانال او شوند. پس از آن، این یوتوبر مدیرعامل T-Series یعنی «بوشان کومار» را به مسابقه بوکس دعوت کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Digi Titan
    Digi Titan | ۱۵ خرداد ۱۴۰۳

    البته به لطف سامسونگ!
    این رو هم اضافه کنین

مطالب پیشنهادی