ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ویرایش تصویر با ChatGPT
نرم افزار و اپلیکیشن

امکان ویرایش تصاویر DALL-E از طریق ChatGPT فراهم شد [تماشا کنید]

همچنین DALL-E اکنون پیشنهادهای از پیش تعیین‌شده‌ای را برای کمک به ایجاد تصویر به کاربران ارائه می‌کند.

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱۶ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۱:۳۰

OpenAI، هوش مصنوعی تولیدکننده تصویر DALL-E را به چندین ویژگی جدید مجهز کرده است.حالا هنگام استفاده از DALL-E با ChatGPT (در وب یا موبایل)، به ابزارهای ویرایش تصویر دسترسی خواهید داشت. همچنین DALL-E اکنون پیشنهادهای از پیش تعیین‌شده‌ای را برای کمک به ایجاد تصویر به کاربران ارائه می‌کند.

تاکنون شاهد انتشار سه نسل از مدل هوش مصنوعی DALL-E بوده‌ایم و به‌نظر می‌رسد که OpenAI با به‌روزرسانی‌های اخیر مدل خود تلاش دارد تا آن را کاربرپسندتر کند. این مدل DALL-E 3 از طریق چت‌بات ChatGPT نیز در دسترس قرار گرفت تا فقط با توصیف تصویرموردنظر خود بتوانید آن را تولید کنید.

ویرایش تصویر با ChatGPT

حالا OpenAI از به‌روزرسانی جدیدی خبر داده که این امکان را برای کاربران معمولی DALL-E فراهم می‌کند تا بتوانند تصاویر تولیدشده خود را از طریق رابط ChatGPT اصلاح کنند. در ویدیو زیر نحوه عملکرد این قابلیت را می‌توانید مشاهده کنید:

علاوه‌براین، پیشنهادهای از پیش تعیین‌شده‌ جدیدی وجود دارند که به‌عنوان یک نقطه شروع عمل می‌کنند و شامل سبک‌هایی مانند حکاکی روی چوب، گوتیک و طراحی دستی می‌شوند که برای هرکدام مثال‌هایی وجود دارد. با انتخاب یکی از این گزینه‌‌ها، سبک طراحی انتخابی به درخواست شما اضافه می‌شود و سپس می‌توانید آن را مطابق با میل خود تغییر دهید.

در چند وقت گذشته، OpenAI تلاش کرده تا مدل DALL-E 3 را با ویژگی‌های جدیدی بهبود دهد. در اوایل سال جاری میلادی، DALL-E 3 به واترمارک‌ها و ابرداده‌هایی مجهز شد که تولید تصویر توسط هوش مصنوعی را مشخص می‌کنند.

این مدل هوش مصنوعی در زمینه تولید تصویر رقبایی را در کنار خود دارد، مانند هوش مصنوعی تولید تصویر Ideogram که ماه گذشته معرفی شده بود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی