ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اسپاتیفای
نرم افزار و اپلیکیشن

اسپاتیفای یک اشتراک ارزان‌تر بدون دسترسی به کتاب‌های صوتی معرفی کرد

طرح جدید اسپاتیفای حدود 11 دلار در ماه قیمت دارد و تنها فرق آن این است که شامل کتاب‌های صوتی نمی‌شود.

آزاد کبیری
نوشته شده توسط آزاد کبیری | ۲ تیر ۱۴۰۳ | ۱۴:۰۰

اسپاتیفای چند ماه قبل قیمت اشتراک‌هایش را افزایش داد اما اکنون این پلتفرم طرح جدید و ارزان‌تر پایه یا Basic معرفی کرده است. طرح جدید 10.99 دلار در ماه قیمت دارد و تنها تفاوتش این است که شامل کتاب‌های صوتی نمی‌شود.

براساس گزارش ورج، طرح اشتراک جدید اسپاتیفای مزیت‌های سابق اشتراک پریمیوم مانند گوش‌دادن به موسیقی بدون تبلیغات را به شما می‌دهد اما امکان 15 ساعت ماهانه گوش‌دادن به کتاب صوتی را دریافت نمی‌کنید. برای این مزیت باید به سراغ گزینه 11.99 دلاری بروید که البته قیمتش چند ماه قبل 10.99 دلار بود.

طرح اشتراک جدید اسپاتیفای

اسپاتیفای اوایل ژوئن (خردادماه) دومین افزایش قیمتش را در کمتر از یک سال اعمال کرد که شاهد افزایش قیمت طرح پریمیوم از 10.99 دلار به 11.99 دلار در ماه بودیم. طرح Duo نیز از حدود 15 دلار به 17 دلار در ماه و طرح خانواده از 17 دلار به 20 دلار در ماه رسید.

این افزایش قیمت ظاهراً برای جبران هزینه افزودن کتاب‌های صوتی به این طرح‌ها بود. البته این ویژگی اسپاتیفای را به دومین ارائه‌دهنده بزرگ کتاب‌های صوتی بعد از Audible تبدیل کرد. اکنون طرح جدید Basic در واقع بازگشتی به طرح پریمیوم 11 دلاری است که در آن دیگر به کتاب‌های صوتی دسترسی ندارید.

از سوی دیگر، اگر شنونده و هوادار کتاب‌های صوتی هستید، اسپاتیفای مارس (اسفندماه) طرحی جدید دسترسی به کتاب‌های صوتی با قیمت 9.99 دلار در ماه نیز معرفی کرد. این طرح شامل امکان 15 ساعت گوش‌دادن به کتاب‌های صوتی در ماه می‌شود. البته در این طرح می‌توانید به موسیقی نیز گوش دهید اما موسیقی‌ها با تبلیغات هستند.

همچنین مدتی قبل گزارشی منتشر شد که طبق آن اسپاتیفای روی ابزارهایی کار می‌کند که به مشترکان پریمیوم امکان می‌دهد سرعت آهنگ‌ها را افزایش یا کاهش بدهند، آهنگ‌ها را با یکدیگر ادغام کنند و نسخه ریمیکس‌شده از آن‌ها بسازند. 

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی