شوخی های اینترنتی با اولین عکس بن افلک در لباس بتمن

شوخی های اینترنتی با اولین عکس بن افلک در لباس بتمن

شوخی های اینترنتی با اولین عکس بن افلک در لباس بتمن

از وقتی که زک اسنایدرکارگردان فیلم مردی از فولاد (Man of Steel) اعلام کرد در داستان دنباله این فیلم سینمایی، کنار کاراکتر اصلی یعنی سوپرمن، محبوب ترین ابرقهرمان سینما یعنی بتمن هم حضور خواهد داشت، گمانه زنی ها برای ایفای نقش بتمن آغاز شد. ابتدا می گفتند کریستین بِیل دوباره به لباس بتمن باز خواهد گشت، او خیلی زود آب سردی ریخت بر آتش شایعات. دوباره هرگز!

با اعلام نام بن افلک، طرفداران دو آتشه بتمن بر افروختند و اندک بازخوردهای مثبت، بین نظرات منفی گم شد. بسیاری افراد نه استعداد بازیگری او و نه فیزیک بدنی اش را مناسب این نقش نمی دانستند ولی انگار کارگردان، به بازیگر مرد بلند قامتی نیاز دارد که بتواند در مقابل هنری کاویل (سوپرمن) خوش بدرخشد.

دیشب زک اسنایدر در توییتر خود اولین عکس بن افلک در لباس بتمن و کنار بت موبیل (اتومبیل بتمن) را منتشر کرد، و بدیهی بود که شوخی های اینترنتی شروع خواهند شد؛ به خصوص با آن ژست بن افلک در لباس بتمن که بیشتر ما را یاد ژست ماریو بالوتلی بعد از آن گل معروف به آلمان و در آوردن لباسش می اندازد.

در ادامه مطلب، عکس های فوتوشاپی بین افلک در لباس بتمن را ببینید؛ در مراسم عروسی، در قهوه خانه، در حیاط پشتی، در قایق پارک آبی، کنار یک هوندا، در روز تولد بروس وین، جلوی آینه با انعکاس نقش گرین لنترن دِر دِویل (یک نقش ابرقهرمانی دیگر از افلک)، در حال جریمه شدن توسط پلیس، در حال اسکار گرفتن برای فیلم فاجعه آمیز گیگلی، در لباس بتمن قدیمی، در حال خواندن یک توییت تمسخر آمیز درباره بن افلک، و البته با صورتی کارتونی.

این ژست بن افلک بیشتر به نقش Sadman می آید تا Batman. این طور فکر نمی کنید؟

TqsNvFl

DKhQqnW

Cq0hluh

3taVH0s

GaW9YPz

HTkereV

tIdZg8b

WqNYmXZ

xXJ8D20

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل