تلویزیون هوشمند شیائومی با کیفیت 4K و قیمت ۶۴۰ دلار

تلویزیون هوشمند شیائومی با کیفیت 4K و قیمت ۶۴۰ دلار

شرکت شیائومی به عنوان غول دنیای تکنولوژی در کشور چین، سال گذشته با معرفی تلویزیون هوشمند خود پای خود را به خانه کاربران باز کرد. امروز اما در مراسمی که در شهر بیژینگ برگزار شد، مدیر عامل این شرکت بر روی صحنه رفت و از نسل جدید تلویزیون هوشمند شیائومی با کیفیت ۴K رونمایی کرد.

شیائومی هدف مشخصی را دنبال می کند و آن عرضه محصولاتی با قیمت بسیار رقابتی و قابل خرید برای همه است. با همین دیدگاه، تلویزیون ۴K و هوشمند این شرکت تنها ۶۴۰ دلار قیمت دارد.

۶۴۰ دلار برای تلویزیونی هوشمند با کیفیت ۴K قیمتی فوق العاده به حساب می آید

این تلویزیون که Mi TV 2 نام دارد از نمایشگری ۴۹ اینچی بهره می برد که در مقایسه با مدل سال گذشته ۲ اینچ بزرگتر شده است. ضخامت این دستگاه تنها ۱۵.۵ میلیمتر است و وزن آن ۱۲.۹ کیلوگرم را بر روی باسکول به ثبت می رساند.

لی جون، مدیر عامل شیائومی، در مراسم معرفی این محصول اعلام کرد که ابعاد تلویزیون بر اساس میانگین ابعاد خانه جوانان چینی در نظر گرفته شده و قابلیت های آن نیز بر اساس نیاز نسل جوان طراحی گشته است. Mi TV 2 از نمایشگر ساخت شرکت LG بهره می برد و از قابلیت های هوشمند بسیاری همچون جستجوی فیلم و سریال با فرمان های صوتی، برخوردار است.

xiaomitv2-vert (1)

شاید تصور عمومی از محصولات چینی، دستگاه هایی بی کیفیت باشد، اما شیائومی در سالیان گذشته نشان داده که می خواهد متفاوت کار کند. این شرکت در عین پایین نگه داشتن قیمت های خود، موفق شده تا محصولاتش را با کیفیتی مطلوب همراه نماید. Mi TV 2 نیز در همین راستا گام بر میدارد و با قیمت فوق العاده ۶۴۰ دلار می خواهد کیفیت ۴K را برای همگان در دسترس کند. برای اینکه متوجه اهمیت این قیمت شوید بد نیست بدانید که شرکت های دیگر محصولات مشابه خود را با قیمت چند هزار دلاری در فروشگاه ها عرضه می کنند.

 

نظرات ۱۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato