مقایسه مشخصات سرفس پرو ۳ با گلکسی نوت پرو ۱۲.۲ و آیپد ۴

مقایسه مشخصات سرفس پرو ۳ با گلکسی نوت پرو ۱۲.۲ و آیپد ۴

مایکروسافت در شرایطی تبلت سرفس پرو ۳ را معرفی کرد که امیدوار است این دستگاه بتواند با نمایشگر ۱۲ اینچی و قابلیت های خاصی که دارد جایگزینی خوب برای اولترابوک ها باشد. اما پیش از آنکه سرفس بتواند با لپتاپ ها رقابت کند، باید رقبای خود در بازار تبلت ها را کنار زند. هم اکنون محصولات بی نظیری همچون آیپد ایر با نمایشگر ۹.۷ اینچی و گلکسی نوت پرو با نمایشگر ۱۲.۲ اینچی در بازار موجود هستند که هر یک از آنان حرف های بسیار برای گفتن دارند و می توانند به شدت بازار مایکروسافت را تحت تاثیر قرار دهند.

سرفس سخت افزاری بسیار قدرتمند دارد و عرضه آن با نسل چهارم پردازنده هاسول اینتل آن را از لحاظ کارآیی کاملا در رده لپتاپ ها قرار می دهد. ساده ترین مدل این محصول ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگیابایت حافظه داخلی دارد و پیشرفته ترین مدل نیز مجهز به پردازنده Core i7 ، هشت گیگیابایت رم و ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی است. مدل ها و قیمت های مختلفی که سرفس بر اساس آن ها ارائه می شود، بر اساس زیر است :

  • ۷۹۹ دلار: ۴ گیگابایت رم - ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی - Core i3
  • ۹۹۹ دلار: ۴ گیگابایت رم - ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی - Core i5
  • ۱۲۹۹ دلار: ۸ گیگابایت رم - ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی - Core i5
  • ۱۵۴۹ دلار: ۸ گیگابایت رم - ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی - Core i7
  • ۱۹۴۹ دلار: ۸ گیگابایت رم - ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی - Core i7

با نگاهی به مشخصات بالا می توان دریافت که ارزان ترین سرفس از هر دو محصول آیپد و نوت پرو قدرتمند تر است، اما در این میان بحث قیمت را نیز نباید فراموش کرد. در ادامه مطلب می توانید مشخصات دقیق این سه دستگاه را با یکدیگر مقایسه کنید

Microsoft Surface Pro 3 vs Apple iPad 4 vs Samsung Galaxy Note Pro 12.2  specs comparison_digiato

نظرات ۵۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato