اپل و اعلام ساعت نطق اصلی WWDC 2014؛ احتمال معرفی یک محصول جدید

طبق ساعت اعلام شده در امروز، اپل روز دوشنبه ۱۲ خرداد ۲۱:۳۰ شب نطق اصلی کنفرانس توسعه دهندگان WWDC 2014 را در سان فرانسیسکو برگزار خواهد کرد.

اپل معمولا در نطق افتتاحیه نسخه های جدید iOS و OS X را رونمایی و سپس در اوایل پاییز عرضه می کند. امسال به نظر می رسد iOS 8 تفاوت ظاهری چندانی با iOS 7 نداشته باشد و در عوض اپلیکیشن های جدید مانند Healthbook برای جمع آوری اطلاعات مربوط به سلامت، نسخه جدید Maps با ویژگی های جدید، و البته قابلیت تقسیم صفحه برای آیپد را در بر بگیرد.

در سمت دیگر، OS X جدید در مرکز توجه قرار دارد زیرا گفته می شود نسبت به نسخه قبلی (Mavericks)، دیزاین آن کاملا عوض و به زبان طراحی iOS 7 نزدیک شده تا آماده آینده ای طولانی باشد. اپل به تازگی ۳۰ سالگی مک را جشن گرفت و قرار نیست سیستم عامل دسکتاپ/لپتاپ خود را کنار بگذارد.

اما مارک گورمن از 9to5mac می گوید باید در نطق اصلی امسال منتظر معرفی یک محصول جدید بود. با توجه به اینکه مکبوک ایر ۲۰۱۴ جداگانه (به صورت آنلاین) معرفی شده، جای خالی آن در مراسم احتمالا توسط مکبوک ایر رتینا که از چند وقت پیش شایعه اش را شنیده ایم، پر خواهد شد.

احتمال معرفی محصولات دیگر نظیر iWatch یا Apple TV جدید کمی دور از ذهن است ولی با این حال، نمی شود آنها را از نظر دور کرد.

شما چه انتظاراتی از مراسم ماه آینده اپل دارید؟

ویجیاتو

نظرات ۴۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟