اولین وبلاگ نویسی زنده دیجیاتو: WWDC14، ساعت ۲۱:۳۰ (لغو شد)

اولین وبلاگ نویسی زنده دیجیاتو: WWDC14، ساعت ۲۱:۳۰ (لغو شد)

به روز رسانی: متاسفانه به علت فشار زیادی که به سرور وارد شد، نتوانستیم لایو بلاگ را ادامه دهیم، ضمن پوزش بابت این مسأله، از شما درخواست می کنیم پوشش مراسم را در صفحه اصلی سایت دنبال کنید.

حدود ۳۰ دقیقه دیگر نطق اصلی مراسم سالانه اپل برای توسعه دهندگان برگزار می شود و قرعه به نام اپل خورده تا اولین لایو بلاگ دیجیاتو با محوریت این مراسم تقدیم شما شود.

انتظارات از WWDC14 زیاد هستند. ادی کیو از مدیران ارشد اپل با اعلام اینکه "لشگر سخت افزاری" امسال این شرکت در ۲۵ سال اخیر بی همتا است، اذهان را از واقعیت مراسم امشب دور کرده. اما شعار واقعی این کنفرانس واضح است: "کد را بنویس. دنیا را تغییر بده."

احتمالات ممکن و ناممکن برای این مراسم را پیش از این در ۱۳ بند بررسی کرده ایم. چند حدس و گمان و شایعه هم مطرح شده که نمی شود زیاد به آنها توجه کرد. مثل ویدیوی قلابی آیفون ۶ یا عکس های دیزاین جدید OS X که البته این دومی نیم تنه ای به واقعیت می زند، زیرا انتظار بازطراحی کامل او اس ۱۰ را داریم.

در جنبه سخت افزاری، انتطار نداریم آیفون یا آیپد جدیدی معرفی شود. ولی معرفی مکبوک ایر رتینا که چندی است شایعه اش را می شنویم بعید نیست. در کنار آن اپل قرار است با معرفی iOS 8 و OS X 10 هیجانی برای توسعه دهندگان به پا کند و احتمالا دو پلتفرم سلامت (در قالب اپلیکیشن HealthBook) و اتوماسیون خانگی (iOS for the home) را هم خواهیم دید.

با تیم دیجیاتو در این مراسم ۲ ساعته همراه باشید و صفحه اول را هم برای مطالعه مطالب همزمان، از دست ندهید.

نظرات ۶۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.