مایکروسافت بازی Rise Of The Tomb Raider را به نمایش در آورد

مایکروسافت دقایقی پیش برای اولین بار از تریلر جدید بازی Rise Of The Tomb Raider ، در نمایشگاه E3 پرده برداری کرد. در این تریلر ابتدا نمایی از یک جلسه روانشناسی نمایش داده می شود که در آن دکتر در حال شنیدن صحبت های بیمارش است. وقتی دوربین جلو تر می رود، مشخص می شود دختر جوانی که مشغول صحبت است، کسی نیست به جز لارا کرافت. او بر روی صندلی دراز کشیده و سعی می کند از مشکلاتی که در ماجراجویی هایش برایش پیش آمده سخن بگوید. مشکلاتی که ظاهرا هنوز هم ادامه دارند.

ادامه تریلر اختصاص داده می شود به فصلی جدید از زندگی لارا کرافت و اتفاقاتی که برای وی روی می دهد. در این ویدیو دخترک در حال دویدن به سمت پایین بر روی یک کوهستان مشاهده می شود. او در طول مسیر تلاش می کند با تبر سرعتش را کنترل کند و از مسیر منحرف نگردد. در بخشی دیگر لارا در میان سایه ها پنهان شده و منتظر است تا مردی را با تیر و کمانش به قتل برساند. در نهایت نمای پایانی، غاری زیر زمینی را نشان می دهد که تبدیل به آرامگاه مردگان شده و لارا نیز در آن ایستاده است.

آنطور که تریلر نسخه جدید Tomb Raider نشان می دهد، شرکت Crystal Dynamics تلاش کرده تا در آخرین نسخه این مجموعه، به اصالت اصلی داستان بازگردد و به نوعی بابت به حاشیه رفتن های نسخه قبل، از طرفداران لارا کرفت دلجویی نماید.

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟