آنریل انجین ۴ روی پلتفرم های اندرویدی خارق العاده به نظر می رسد

اپیک گیمز، خالق سری بازی های Gears of War و Infinity Blade در جریان مراسم Google I/O دموی کوتاهی از آنچه تکنولوژی جدید گوگل قادر به پردازش آن است را نمایش داد.

در این دمو دو روبات خوش اندام را می بینید که در دو سوی یک راهروی تاریک و نمور رو به روی یکدیگر قرار می گیرند. پس از نمایش محیط و البته اندکی رجز خوانی دو روبات با استفاده از حرکات نمایشی، به سوی یکدیگر می دوند و پس از در آغوش گرفتن یکدیگر، یکی از ربات ها، دوستش را به انجام Tappy Chicken دعوت می کند.

در اصل این دمو برای یک پی سی آخرین مدل طراحی شده است و سپس سریعا روی چیپ ست انویدیا تگرا کی وان پورت شده. انویدیا ادعا می کند این چیپ ست از لحاظ گرافیکی، هر دو کنسول اکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ را از رده خارج می کند.

بسته توسعه جدید اندروید (AEP)، قابلیت های جدید گرافیکی از جمله تسلیشن، سایه زنی پیشرفته و بسیاری موارد دیگر را به این سیستم عامل افزوده که باعث می شود سازندگان بازی های موبایل بتوانند با دست بازتری روی این پلتفرم کار کنند.

دموی به نمایش در آمده قطعا از بسیاری عناوین ساخته شده برای اکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ بهتر هستند. این را هم در نظر بگیرید که ۷-۸ سال پیش، زمانی که تازه نسل هفتم شروع شده بود گرافیک بازی های موبایل چگونه بود. سرعت پیشرفت تکنولوژی سرسام آور و گاها ترسناک است.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Unreal Engine 4 -Rivalry- Demo -- Google I-O 2014.mp4"]

نظرات ۲۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟