همه چیز درباره آیفون 13
استیم بار دیگر رکوردها را جا به جا کرد: 8 میلیون کاربر آنلاین

استیم بار دیگر رکوردها را جا به جا کرد: 8 میلیون کاربر آنلاین

طی ۱۰ روزی که گذشت، استیم میزبان جشنی بزرگ با نام "تخفیف های تابستانه" بود که در آن بازی های پی سی با قیمت های وحشتناک پایینی به فروش می رسیدند و این جشنواره تاثیر شگرفی روی تعداد مخاطبینی که به سمت این پلتفرم کشیده می شوند داشته است.

صفحه آمار استیم نشان می دهد که چند ساعت پیش، تعداد کاربران استیم که همزمان آنلاین بوده اند از ۸ میلیون فراتر رفته و به بالاترین حد خود در طول سالیان گذشته رسیده است. دسامبر سال گذشته استیم با رد کردن ۷ میلیون کاربر رکورد پیشین ۶.۶ میلیونی خود را جا به جا کرد و حالا در عرض ۶ ماه این رکورد دوباره جا به جا شد.

steam_concurrent_users_grab_june_30

طبق معمول، Dota 2، با بیشترین میزان بازیکن در ۲۴ ساعت گذشته در رتبه اول قرار دارد و با فاصله بسیار پس از آن، بازی هایی چون کانتر استرایک: گلوبال آفنسیو، تیم فورترس ۲ و Pay Day 2 قرار گرفته اند.

واضح است که استیم با سرعت بالایی رشد می کند و مردم از سراسر جهان به راحتی می توانند با آن ارتباط برقرار کنند. زمانی مطرح بود که پی سی گیمینگ تقریبا مرده و چیزی از آن باقی نمانده اما والو با استیم قاعده بازی را عوض کرده. از استیم می توانید با قیمت های بسیار پایینی بازی های اوریجینال پی سی را به صورت دیجیتالی خریداری کنید.

تا ساعت ۲۱:۳۰ امشب هم این جشنواره ادامه دارد و پس از آن، فروشگاه به حالت عادی باز خواهد گشت. استیم در هر سال و با فاصله ۶ ماهه دو بار حراج بزرگ برگزار می کند و در طول سال نیز آخر هفته ها، بازی های زیادی با قیمت های پایین به فروش می رسند. در هفته ها و ماه های آینده در دیجیاتو بیشتر در مورد استیم خواهید خواند.

نظرات ۱۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato