آیا این تصاویر لو رفته متعلق به سونی اکسپریا زد۳ و زد۳ کامپکت است؟

بر خلاف دیگر سازندگان که هر سال تنها یک پرچمدار را به بازار عرضه می کنند، سونی با اختلاف هر ۶ ماه یک بار بهترین محصولش را در اختیار کاربران قرار می دهد.

به تازگی تصاویری در اینترنت منتشر شده که ادعا می شود متعلق به اکسپریا زد ۳ و اکسپریا زد ۳ کامپکت است. با در نظر گرفتن زمان بندی عرضه پرچمداران سونی، می توان گفت که این تصاویر حداقل از لحاظ زمانی با برنامه های سونی دارای همخوانی هستند.

آن چیزی که در تصویر مشخص است خبر می دهد که سونی همچنان بر استفاده از طراحی OmniBalance پا فشاری می کند و پرچمدار جدیدش نیز از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به Xperia T دارد.

طبق شنیده ها سونی در این مدل به جای استفاده از Snapdragon 805 از پردازنده مدل ۸۰۱ کؤالکام بهره خواهد برد و چهار هسته آن را بر روی فرکانس ۲.۳ گیگاهرتز تنظیم خواهد کرد.

منابع خبری از داخل سونی گزارش می دهند که پرچمدار سال ۲۰۱۵ قرار است سرانجام دارای زبان طراحی جدید باشد و در داخل خود نیز از Snapdragon 810 با معماری ۶۴ بیت بهره گیرد.

آیا شما با سیاست سونی در رابطه با عرضه پرچمدار جدید در بازه های ۶ ماهه موافق هستید؟ آیا فکر نمی کنید زمان استفاده از طرحی جدید برای محصولات این شرکت ژاپنی فرا رسیده است؟

ویجیاتو

نظرات ۲۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟