قرار گرفتن آیفون ۶ در لیست فروش آمازون ژاپن

قرار گرفتن آیفون ۶ در لیست فروش آمازون ژاپن

هرچه به شهریور ماه نزدیک تر می شویم، شایعات مربوط به آیفون ۶ بیشتر و بیشتر به گوش می رسند. در چند وقت اخیر علاوه بر درز کردن برخی تصاویر، مشخص شده که اپل قصد دارد تا از کریستال یاقوت برای نمایشگر این محصول استفاده نماید.

اما امروز طی یک اتفاق جالب، سایت آمازون ژاپن، آیفون ۶ با نمایشگر ۴.۷ اینچی را در لیست فروش خود قرار داد. در بخش مشخصات این دستگاه، ابعاد آن برابر با ۱۳ × ۶.۵ × ۰.۷ سانتی متر ذکر شده و وزن آن نیز ۱۱۳ گرم برآورد گشته است. اگر این مشخصات صحیح باشد، اپل موفق شده علیرغم بزرگتر کردن صفحه نمایش در مقایسه با آیفون ۵اس، وزن را تقریبا ثابت نگه دارد و تنها ۱ گرم به آن اضافه کند.

سایت آمازون ژاپن، علاوه بر قرار دادن عکس بالا به عنوان تصویر آیفون ۶، اعلام کرده که این محصول در هفته دوم مهر آماده فروش خواهد بود. این بدین معنی است که اپل در صورت معرفی موبایل جدیدش در مراسم شهریور ماه، تقریبا بلافاصله آن را راهی بازارهای جهانی خواهد کرد.

نکته عجیبی که در سایت آمازون ژاپن دیده می شود، قیمت این دستگاه است که ۱۳۸۰ دلار درج شده است. به نظر می رسد این رقم بسیار بالاتر از قیمت واقعی باشد و احتمالا در زمان عرضه محصول کاربران می توانند با رقم پایین تری آیفون ۶ را تهیه کنند. هرچند کسی چه می داند، شاید واقعا آیفون ۴.۷ اینچی چنین قیمتی داشته باشد!

ویجیاتو

نظرات ۲۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato