احتمال دارد گلکسی نوت ۴ دارای اسکنر شبکیه چشم باشد

اخبار و شایعات حاکی از آن است که گلکسی نوت ۴ در مراسم IFA 2014 که دو ماه دیگر (سپتامبر) در شهر برلین برگزار می شود، رونمایی خواهد شد.

پیش از این اکانت توییتر سامسونگ خبر از پردازنده جدید (اگزینوس ۶۴ بیتی) در نوت ۴ داده بود و حالا، با ارسال تصویر فوق، اشاره به یک ویژگی جدید امنیتی کرده و آن، اسکنر شبکیه چشم است که احتمالا در نوت ۴ وجود داشته باشد.

توییت مربوطه روز گذشته و با تیتر "منحصر به ما" ارسال شد و همانطور که در تصویر می بینید، یک فبلت با اسکنر چشمی با متن "قفل آینده را باز کن" وجود دارد. پیش از این هم خبرهایی به گوش می رسید که سامسونگ در حوزه امنیت بایومتریک در حال تحقیقات گسترده است.

تا به اینجای کار به نظر می رسد گلکسی نوت ۴ از سخت افزار بسیار قدرتمندی بهره خواهد برد و با عکسی که اخیرا منتشر شده، قصد دارد فبلتی با نهایت قدرت و امنیت به بازار عرضه کند؛ پردازنده چهار هسته ای اسنپدرگن 805 و اگزینوس 5433 هشت هسته ای، صفحه نمایش QHD و حالا، اسکنر شبکیه چشم.

سامسونگ با ارسال این عکس ها به وضوح قصد دارد زوربازویی به دیگر شرکت ها نشان دهد. اما باید دید در عمل چه خواهد شد و چه مقدار از حدسیات و انتظارات ما درست از آب در خواهد آمد.

ویجیاتو

نظرات ۲۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟