آیا این اولین ساعت هوشمند HTC است ؟

آیا این اولین ساعت هوشمند HTC است ؟

چند هفته پیش و در کنفرانس I/O در حالی که گوگل از سیستم عامل جدیدش برای ابزار های پوشیدنی پرده برداری می کرد، شرکت هایی مانند ال جی و سامسونگ از فرصت استفاده کرده و ساعت های خود را در همایش گوگل به جهانیان نشان دادند.

در آن زمان از HTC خبری به میان نیامد، اما شنیده می شد که سازنده تایوانی در تکاپو است تا ساعت هوشمند خود مبتنی بر سیستم عامل Android Wear را به بازار عرضه کند. اکنون Evleaks تصویری را منتشر کرده که ادعا می کند متعلق به محصول آینده HTC است.

این تصویر، عکس واقعی دستگاه نیست و تنها نمونه ای رندر شده است که بر اساس مشاهده محصول اصلی، طراحی گشته. HTC در طول سالیان اخیر نام خود را به عنوان یک سازنده با کیفیت جای انداخته و نشان داده به طراحی محصولاتش اهمیت زیادی می دهد. هرچند هنوز ابعاد بیشتری از ساعت این شرکت به بیرون درز پیدا نکرده، اما می شود حدس زد که استاندارد های HTC در زمینه طراحی به ساعت هوشمند این شرکت نیز راه پیدا کند.

شایان ذکر است آنچه که در نمایشگر ساعت قرار داده شده یک تصویر خیالی است. گوگل تا کنون به هیچ کدام از سازندگان اجازه نداده تا رابط کاربری مختص خود را بر روی ‍Android Wear قرار دهند. پیش بینی می شود اولین ساعت هوشمند HTC در اوایل سال ۲۰۱۵ به بازار عرضه شود.

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato