مدیران سامسونگ به خاطر آمار فروش پایین محصولات شرکت، پاداش های خود را پس دادند

مدیران سامسونگ به خاطر آمار فروش پایین محصولات شرکت، پاداش های خود را پس دادند

همانطوری که چندی پیش در دیجیاتو اعلام کردیم، سامسونگ در سه ماهه دوم میلادی با کاهش فروش مواجه شده و نتوانسته سود مورد نظر خود را به دست آورد. عملکرد ضعیف این شرکت کره ای بیشتر مربوط به موبایل ها می شود؛ جایی که سامسونگ در بازار دستگاه های اقتصادی توان پیشین خود را از دست داده و حتی در بازی پرچمداران نیز با گلکسی اس ۵ نتوانسته موفقیت های چشمگیر گذشته را تکرار نماید.

اکنون به گزارش رویترز یک منبع آگاه از داخل شرکت خبر داده است که ۲۰۰ مدیر سامسونگ پاداش های شش ماهه اول سال ۲۰۱۴ خود را به کمپانی تحویل داده اند. نکته جالب این است که این اقدام به صورت داوطلبانه صورت پذیرفته؛ گویا مدیران سامسونگ قصد داشته اند بدین صورت مسئولیت فروش پایین را بر عهده گیرند و نشان دهند که در آینده با تلاش بیشتر یکبار دیگر شرکت متبوعشان را به موفقیت می رسانند.

چنین حرکتی در میان شرکت های کره جنوبی، اقدامی عجیب به شمار نمی رود و پیش از این نیز مدیران کره ای تلاش نموده اند با این اقدام، مسئولیت پذیری خود را به همگان نشان دهند. طبق شنیده ها ارزش پاداش هایی که مدیران سامسونگ به شرکت بازگردانده اند، بالغ بر ۲.۹۲ میلیون دلار بوده است.

نظرات ۳۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.