تماشا کنید: بازی های جدید آمازون عملکرد دقیق فایر فون را نشان خواهند داد

حدود ۲ ماه پیش آمازون تلفن همراه هوشمند جدید خود، با نام Fire Phone را معرفی کرد. این دستگاه به دلیل داشتن اینترفیس داینامیک پرسپکتیو [اطلاعات بیشتر] که شبیه سازی حس و حال یک رابط ۳ بعدی را میسر کرده، جزو تلفن های خاص با تکنولوژی نوظهور محسوب می شود.

حالا استودیوی بازی آمازون قصد دارد با ساختن عناوینی ویژه، قابلیت ها و عملکرد این محصولش را به رخ دیگر رقبا بکشد. در حال حاضر ۲ عنوان ساخته شده با نام های Saber's Edge و To-Fu Fury که هر دو جزو بازی های فکری محسوب می شوند.

این بازی های جذاب و بامزه، با اتصال به داینامیک پرسپکتیو حرکات سر را ردیابی می کنند. البته تنها قسمت هایی از بازی این ویژگی را پشتیبانی می کنند و کاربر نمی توانند در تمام طول بازی، از حرکات سر خود استفاده نماید.استفاده از این تکنولوژی در بازی ها می تواند منجر به ساخت سبکی جدید شود و تجربه ای متفاوت به حساب آید. با حرکت سر و نگاه به گوشه کنار بازی می توانید امتیازات اضافه یا مراحل مخفی را پیدا کنید. البته در اماکن عمومی پیشنهاد می کنیم فقط به حرکت دادن تلفن اکتفا کنید!

این عناوین در هفته جاری هر کدام با قیمت ۱٬۹۹ دلار در فروشگاه آمازون قرار خواهند گرفت. در ادامه مطلب می توانید ویدیو معرفی این دو بازی را مشاهده نمایید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/To-Fu Fury Official Launch Trailer.mp4"]

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/Saber's Edge Official Launch Trailer.mp4"]

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟