همه چیز درباره آیفون 13
ویدیو تبلیغاتی جدید مایکروسافت لومیا ۵۳۰ را برترین میان رده بازار می داند

ویدیو تبلیغاتی جدید مایکروسافت لومیا ۵۳۰ را برترین میان رده بازار می داند

لومیا ۵۳۰ یکی از جدید ترین موبایل های نوکیا است که به تازگی توسط مایکروسافت روانه بازار گردیده است. این محصول میان رده در بازاری قرار دارد که هم اکنون توسط سازندگان بسیاری مورد هدف قرار گرفته و بازیگران بسیاری در آن حضور دارند. برای مثال Moto E در حال حاضر یکی از قدرتمند ترین میان رده ها به شما می رود و می تواند تاثیر به سزایی بر روی آمار فروش لومیا ۵۳۰ داشته باشد.

با این حال مایکروسافت معتقد است که محصول جدیدش می تواند رقبای بسیاری را به زیر کشد و با اتکا به برتری های خود، کاربران بسیاری را برای خرید قانع نماید. بر همین اساس غول قدیمی دنیای تکنولوژی در آگهی تبلیغاتی لومیا ۵۳۰، موبایل خود را در برابر محصولات دیگر کمپانی ها قرار داده و مزیت های آن ها را مقایسه نموده است.

در این آگهی، که ویدیو آن را می توانید در ادامه مشاهده نمایید، محصولاتی همچون LG Optimus G3 ، Samsung Galaxy Ace Style ، Huawei Ascend Y530 ، Alcatel OneTouch Fire‌ ، LG Optimus L5 II و HTC Desire 210 در برابر لومیا ۵۳۰ قرار می گیرند. مایکروسافت در این آگهی بر اساس مواردی همچون میزان حافظه دستگاه، قدرت اجرای بازی ها و اپلیکیشن های سنگین، برخوردار بودن از آخرین نسخه سیستم عامل و امکان بهره بردن از قابلیت های Office ، موبایل های اشاره شده را مورد بررسی قرار می دهد.

در نهایت نیاز به توضیح نیست که در این ویدیو، بهترین گزینه لومیا ۵۳۰ معرفی می شود. آیا شما هم با مایکروسافت موافق هستید؟

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/And the winner is... the Nokia Lumia 530!.mp4"]

نظرات ۳۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato