آیا نسخه ی ویندوزی HTC One M8 در راه است؟

تلفن هوشمند اچ تی سی One M8 به یقین یکی از برترین های ارائه شده چه از نظر طراحی و چه از نظر کارایی در بین تلفن های هوشمند ارائه شده در سال ۲۰۱۴ است. در حقیقت طراحی این تلفن به حدی خوب است که به نظر می رسد HTC قصد دارد مجدداً از آن استفاده نموده و اینبار مدلی ویندوز یا در اصل یک ویندوز فون بر مبنای آن را ارائه نماید.

در ماه گذشته شایعاتی در مورد عرضه ی یک تلفن جدید از جانب HTC در ماه سپتامبر و از طریق سرویس دهنده ی ورایزن (Verizon) با عنوان HTC One W8 قوت گرفت که حالا به نظر می رسد این شایعات بیش از پیش به واقعیت نزدیک شده باشند.

شایعات بر این اساس است که این تلفن بر مبنای مدل معرفی نشده ای با عنوان A9 طراحی و توسعه داده خواهد شد و امید می رود علاوه بر پیروی از ظاهر نسخه ی والد خود از نظر امکاناتی نظیر نوع دوربین و اسپیکرهای BoomSound که در One M8 به کار گرفته شده اند یکسان باشد و تغییری در این موارد رخ نداده باشد.

2

این خبر بر مبنای توییتی از تام وارنر (Tom Warner) موسس اکانت توییتر WinRumo منتشر شده است، وی در توییتی اشاره کرده است با آمدن ویندوز فون ۸.۱ به زودی تلفن ویندوزی HTC One M8 نیز از راه خواهد رسید و این کمپانی مشغول کار بر روی آن است. اینکه آیا مشخصات فنی نسخه ی ویندوزی تلفن مورد بحث با نسخه ی اندرویدی مطابقت دارد یا خیر هنوز ابداً مشخص نیست ولی اگر چنین اتفاقی از نظر مشخصات فنی رخ بدهد شاید خبر خوشی باشد برای هواداران مایکروسافت و طرفداران جدی تلفن های هوشمند ویندوزی.

نظرات ۳۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟