پروژکتور TouchPico: اندروید را بر روی یک صفحه ۸۰ اینچی تجربه کنید

نمایشگر گجت ها، هر روز بزرگ و بزرگتر می شوند، اما اگر فبلت ها و حتی تبلت ها نیاز شما را بر آورده نمی کنند، پیشنهاد می کنیم حتما از TouchPico استفاده نمایید. این دستگاه یه پروژکتور قابل حمل است که سیستم عامل اندروید را بر روی خود نصب دارد.

TouchPico به صروت پیش فرض با اندروید ۴.۴ عرضه می شود و در داخل خود از WiFi، بلوتوث، اسپیکر، ۴ گیگابایت حافظه داخلی و خروجی HDMI بهره می برد. این پروژکتور قادر است سیستم عامل اندروید را بر روی دیوار یا هر محیط دیگری تا ۸۰ اینچ به نمایش درآورد.

TouchPico دارای یک قلم مخصوص است که به شما اجازه می دهد به خوبی محیط لمسی اندروید را تحت کنترل خود درآورید. این قلم در واقع با تکنولوژی اینفرارد کار می کند و زمانی که محیط تصاویر پخش شده توسط TouchPico را لمس کند، دستورات لازم را به دستگاه منتقل می نماید.

این پروژکتور جالب با توجه به قابلیت هایی که دارد می تواند در موارد متعددی مورد استفاده قرار گیرد. کلاس های درس، جلسات کاری و ... از جمله مواردی هستند که به خوبی می توانند از سیستم عامل اندروید در ابعاد بزرگ، بهره مند گردند.

برای TouchPico در سایت Indiegogo یک کمپین عمومی تشکیل داده شده تا با استفاده از کمک کاربران، بودجه لازم جهت اجرای پروژه فراهم گردد. جالب اینکه مهندسین پروژه تنها درخواست ۵۵ هزار دلار را داده بودند، اما تا کنون کاربران ۲۰۴ هزار دلار را به این پروژکتور اهدا کرده اند.

در ویدیو زیر می توانید نحوه کارکرد TouchPico را مشاهده نمایید.

[videojs mp4="http://cdn.digiato.com/TouchPico on Indiegogo- Android PC with Projected Touch Screen.mp4"]

Mobit

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟